Bosch Líniový laser GLL 80-33 G Professional + LB 10, karton, baterie AA
Kód: 0601065500
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Univerzální držák LB 10 Professional, Laserová cílová destička, Taška, 4x 1,5 V LR6 baterie (AA), Adaptér na alkalické baterie, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Gumový zesílený kryt a úroveň ochrany IP65 zaručují odolnost proti prachu a vodě
- Nová konstrukce tlačítek pro jednoznačnou volbu laserové linie a režim úspory energie pro delší výdrž akumulátoru
- Dvojité napájení umožňuje plynulou změnu mezi akumulátorem Li-ion BA 3.7V 3.0Ah XL a alkalickými bateriemi typu AA, což pomáhá eliminovat prostoje
- 3 laserové linie v rozsahu 360°
- Dvojitý zdroj energie
- Pracovní dosah (poloměr) s přijímačem až 80 m
- Prachotěsnost a ochrana proti stříkající vodě na úrovni IP65
- Držák LB 10 s velmi silnými magnety
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLL 80-33 G Professional: Podrobnější informace
Bosch GLL 80-33 G Professional je intuitivní liniový laser pro nejpřesnější vyrovnávání a nivelaci. Díky stupni ochrany IP65 a odolnému, pogumovanému zesílenému krytu zvládne prach i vodu – takže můžete spolehlivě pracovat i na nejnáročnějších staveništích. Nová konstrukce tlačítek umožňuje snadnou volbu laserové linie a nabízí režim další úspory energie a delší výdrž akumulátoru. Dvojitý zdroj napájení navíc poskytuje flexibilitu volby mezi akumulátorem Li-ion BA 3.7V 3.0Ah XL a alkalickými bateriemi AA, takže se nemusíte obávat prostojů pro vybitý akumulátor.
Akumulátor BA 3.7V 3.0Ah XL umožňuje nabíjení během používání a zaručuje plynulejší práci bez výpadků napájení. Bosch GLL 80-33 G Professional je ideální přístroj pro rozmanité práce včetně instalace sádrokartonových konstrukcí, zarovnávání okenních rámů a montáž snížených stropů. Velký indikátor akumulátoru usnadňuje monitorování úrovně nabití; 3 laserové linie promítané v rozsahu 360° umožňují současné horizontální a vertikální zarovnávání – pomáhají šetřit čas a námahu.
Liniový laser Bosch GLL 80-33 G Professional automaticky detekuje volitelný laserový přijímač LR 7 Professional. Tímto způsobem můžete okamžitě začít pracovat a prodloužit pracovní dosah až na 80 metrů. Jasné zelené laserové linie nabízejí až čtyřnásobně lepší viditelnost než červené linie a umožňují snadnější nivelaci – bez ohledu na to, kam vás práce zavede.
Objednávací číslo Bosch
0601065500
0 601 065 500
0.601.065.500
EAN
4053423303261
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423303261 |
| Balení: | karton |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Statívový závit: | 1/4", 5/8" |
| Napätie akumulátora: | 3,7 V |
| Laserová dióda: | 500 – 540 nm, < 10 mW |
| Pracovná teplota: | -10 – 40 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovný dosah: | Polomer do 30 m |
| Dosah s prijímačom: | Polomer do 80 m |
| Presnosť nivelácie: | ±0,3 mm/mᵃ |
| Rozsah samonivelácie: | ± 4° |
| Čas merania: | 4 s |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 65 |
| Napájanie: | 4 batérie LR6, 1,5 V (AA), Akumulátor Li-Ion 3,7 V (3 000 mAh) |
| Čas prevádzky, max.: | 5 h (Li-Ion) a 5 h (4× AA) v režime 3 línií |
| Hmotnosť, cca: | 0,93 kg |
| Farba laserovej línie: | zelená |
| Projekcia: | 3 x 360° línia |
| Kompatibilné laserové prijímače: | LR 7 |
| Pracovná oblasť, hodnota: | 30 m |
| Pracovná oblasť s prijímačom, hodnota: | 80 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
