Bosch Křížový laser GCL 2-50 G + RM 10, kartón
Kód: 0601066M00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Otočný držák RM10 Professional (0 601 092 A00), 4x baterie 1,5-V-LR6 (AA), Laserová cílová destička, Ochranné pouzdro, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Odolná konstrukce, pogumovaný kryt s ochranou hledí a ochranou proti prachu a stříkající vodě stupně IP 64 umožňuje zvládnout náročné podmínky
- Hlavní vypínač a jednotlačítkové ovládání usnadňují používání
- Zelené laserové čáry a zelené body zvislice poskytují vyšší viditelnost
- Horizontální a vertikální laserové čáry a dva vycentrované body kolmice s optimální viditelností
- Vysoká viditelnost laserových čar s dosahem 15 m (bez přijímače)
- Pracovní oblast 50 m s přijímačem LR 7 Professional (volitelný doplněk)
- Zajištění kyvadla pro bezpečný transport
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCL 2-50 G Professional: Podrobnější informace
Odolný kombinovaný laser Bosch GCL 2-50 G Professional usnadňuje vyrovnávání a přenos výšek. Můžete se plně soustředit na práci díky odolné konstrukci, pogumovanému krytu poskytujícímu lepší ochranu hledí a ochranu proti prachu a stříkající vodě na úrovni IP 64. Hlavní vypínač a jednotlačítkové ovládání usnadňují používání. Nepřetržitá aktivace režimu laserového přijímače GCL umožňuje okamžitě se pustit do práce. Vysoce zřetelné zelené laserové čáry a body zvislice zvyšují viditelnost v jasnějším prostředí. Rychlé a bezpečné upevnění díky otočnému držáku RM 10 Professional s velmi silnými magnety. RM 10 Professional umožňuje přesné nastavení laserových čar podle vodicích bodů. GCL 2-50 G Professional je robustní přístroj ideální pro různé práce, např. montáž konstrukcí suché výstavby, montáž zárubní a dveří a přenos výškových bodů usnadňující montáž. GCL 2-50 G Professional poskytuje pracovní rozsah čar až 15 m (body: až 10 m), možnost prodloužení až na 50 m s volitelným přijímačem LR 7 Professional. RM 10 Professional je kompatibilní s volitelnou stropní svorkou DK 10 Professional pro upevnění na strop nebo jemné nastavení výšky.
Objednávací číslo Bosch
0601066M00
0 601 066 M00
0.601.066.M00
EAN
4059952511085
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952511085 |
| Balení: | karton |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Projekcia: | 2 línie / 2 body |
| Farba laserovej línie: | zelená |
| Farba laserového bodu: | zelená |
| Laserová dióda: | 500 – 540 nm |
| Pracovná teplota: | -10 – 45 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovný dosah - laserové čiary: | 15 m |
| Pracovný dosah s prijímačom - laserové čiary: | 50 m |
| Pracovný rozsah - bodový lúč smerom hore: | 10 m |
| Pracovný rozsah - bodový lúč smerom dole: | 10 m |
| Rozsah samonivelácie: | ± 4° |
| Presnosť nivelácie: | ± 0,3 mm/m plus odchýlka závislá od použitia |
| Presnosť bodu kolmice: | ± 0,7 mm/m plus odchýlka závislá od použitia |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 64 |
| Napájanie: | 4 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Kompatibilný laserový prijímač: | LR7 |
| Statívový závit: | 1/4" |
| Hmotnosť, cca: | 0,58 kg |
#BOSCHTESTCENTRE – Test odolnosti proti nárazom s GCL 2-50 G Professional
Bosch Professional GLL 2-15 G a GCL 2-50 G: Odolné, na plnej čiare
GCL 2-50 G Professional: Odolný v exteriéri, precízny v interiéri.
Odolné meracie prístroje – inšpirované najdrsnejšími remeselníkmi
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
