Bosch Set GRL 300 HVG set + BT 300 HD + GR 240
Kód: 061599404B
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Voucher na kalibraci Zdarma
Každý zákazník získá od nás při nákupu kteréhokoli rotačního laseru GRL v nabídce (včetně novinek GRL18V-3-31G a GRL18V-4-34CVG) v období mezi 01.05.2026 – 31.08.2026 voucher na bezplatnou kalibraci tohoto měřicího přístroje s platností až do 31.12.2028.
Rozsah dodávky
GRL 300 HV Professional, Laserový přijímač LR 1G Professional 0601069700, Držák dostupný i samostatně jako příslušenství 1608M0005A, Dálkové ovládání RC 1 Professional 0601069900, Univerzální držák WM 4 Professional 0601092400, Cílová destička pro laser (modrá) 1608M0005K, Brýle pro zviditelnění laserového paprsku (zelené) 1608M0005J, baterie 1,5 V LR6 (AA), baterie 9 V (blok) (6LR61), 2x baterie LR20 1,5 V (D), Balení kufr pro přenášení 1608M0005F, Stavební stativ BT 300 HD Professional 0601091400, Měřicí lať GR 240 Professional 0601094100
Uživatelské výhody nářadí
- Vynikající viditelnost pro použití v interiéru
- Zelená laserová čára: až čtyřnásobně lepší viditelnost ve srovnání s červenou čárou
- Rychle nastavitelný v horizontálním a vertikálním použití, pomocí automatické samonivelace 8 % (± 5°)
- Zapínatelná funkce varování před otřesy zabraňuje chybám při nivelaci – při vibracích nebo otřesech
- Variabilní rychlost otáčení: vyšší rychlost při práci s přijímačem, nižší rychlost pro lepší viditelnost
- Režim výseče zaručující lepší viditelnost
- Určený pro zjišťování a kontrolu exaktně vodorovných výškových rovin, svislých linií, zaměřovacích linií (souběžnic) a bodů na olovnici
- Rotační laser je vhodný pro používání ve vnitřním i venkovním prostředí
- IP 54 - chráněno proti prachu a stříkající vodě
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
061599404B
0 615 994 04B
0.615.994.04B
EAN
3165140604536
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rotační lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140604536 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Barva laseru: | zelená |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Typ napájení: | baterie LR20 |
| Závit: | 5/8" |
| Dióda lasera: | 532 nm, < 5 mW |
| Trieda lasera: | 3R |
| Pracovný rozsah - polomer - Bez laserového prijímača cca: | 50 m |
| Pracovný rozsah - polomer - S laserovým prijímačom cca: | 0,5–150 m |
| Pracovný rozsah - priemer - S laserovým prijímačom cca: | 300 m |
| Presnosť nivelácie pri vzdialenosti 30 m: | ± 3 mm |
| Rozsah samonivelácie typicky: | ± 8 % (± 4,6°) |
| Rotačná rýchlosť: | 150/300/600 min-1 |
| Uhol otvorenia pri líniovej prevádzke: | 10/25/50° |
| Stupeň ochrany: | IP 54 |
| Hmotnosť: | 1,8 kg |
| Dĺžka: | 190 mm |
| Šírka: | 180 mm |
| Výška: | 170 mm |
Rotačný laser Bosch GRL 300 HV / HVG Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
