Bosch Liniový laser AdvancedLevel 360
Kód: 0603663B06
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Ochranné pouzdro, 4x 1,5 V baterie (AA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Všestranné pro přesné zarovnání
- Promítání 360° vodorovné čáry, 2 svislých linií a spodního nulového bodu
- Všechny reference pro rychlé a snadné zarovnání, vytyčování kolmic a přenos
- Technologie zeleného laseru: 4× lepší viditelnost i při silném osvětlení
- Přesnost ±0,4 mm/m pro přesné pracovní výsledky
- Úhel apertury 120° pro dlouhé laserové linie i na krátké pracovní vzdálenosti
- Ať už instaluje závěsné stropní konstrukce, nábytek ve stejné výšce, sádrokarton a sprchové kouty nebo závěsná světla, vlastnosti tohoto 360° liniového laseru zajišťují optimální výsledky, a to i při aplikaci na mírně drsné povrchy
- Posuvný spínač v blízkosti klávesnice a úchopu
- 1/4" závit stativu pro snadné a rychlé připojení (stativ není součástí dodávky)
- Klávesnice: intuitivní ovládání díky dvěma tlačítkům
- Menší tlačítko pro nastavení sklonu
- Větší tlačítko: přepínání mezi 3 režimy použití: Samonivelační kříž – Samonivelační kříž s 2. svislou linií a olovnicí – Samonivelační vodorovná linie 360°
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Všestranný laser Bosch AdvancedLevel 360 pro přesné vertikální, horizontální, pravé úhly vyrovnání a přenos referencí s maximální viditelností
Bosch AdvancedLevel 360 kombinuje všechny funkce potřebné pro rychlé horizontální, vertikální a pravé úhly zarovnání a přenos referencí v jednom přístroji. Projekce horizontální 360° linie a vertikální laserové linie zajišťuje přesné zarovnání. Kromě toho druhá vertikální laserová linie pod úhlem 90° umožňuje snadné a přesné zarovnání v pravém úhlu, zatímco stropní kříž doplňuje spodní olovnicový bod pro rychlý přenos referencí. Díky technologii zeleného laseru je viditelnost až čtyřikrát lepší ve srovnání s červenými laserovými čarami, a to i za jasných světelných podmínek. Ať už instalujete podhledy, přenášíte nábytek do stejné výšky, montujete sádrokartonové desky a sprchové kouty nebo připojujete světla: tento 360° čárový laser Bosch zajišťuje optimální výsledky i na mírně drsných površích.
Objednávací číslo Bosch
0603663B06
0 603 663 B06
0.603.663.B06
EAN
4059952648026
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952648026 |
| Balení: | karton |
| Projekcia: | línia 360° vodorovne, 2 zvislé línie, bod olovnice |
| Rozsah samonivelácie: | ±4° |
| Doba nivelácie: | do 4 s |
| Trieda lasera: | 2 |
| Statívový závit: | 1/4" |
| Batéria: | 4x 1,5 V LR6 (AA) |
| Doba prevádzky, min.: | 4 h v režime krížových čiar |
| Hmotnosť: | 0,52 kg |
| Čiary: Pracovná oblasť, cca - priemer: | 24 m |
| Čiary: Uhol otvorenia vertikálnej laserovej čiary: | 120° |
| Čiary: Presnosť nivelácie: | ±0,4 mm/m |
| Čiary: Laserová dióda: | 500–540 nm, < 10 mW |
| Čiary: Farba lasera: | zelená |
| Bod: Presnosť nivelácie: | ±1,0 mm/m |
| Bod: Laserová dióda: | 630–650 nm, < 1 mW |
| Bod: Farba lasera: | červená |
AdvancedLevel 360 – Všestranné na presné zarovnávanie
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
