Bosch Jednoruční excentrická bruska PEX 220 A
Kód: 0603378000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Mikrofiltr Bosch 2605411198, Gumový brusný talíř 2608601175, 3 brusné listy, Balení karton
Výhody nářadí pro uživatele
- Excentrický pohyb a rotace pro dosažení nejvyššího výkonu a zároveň mimořádně jemného broušení pro vynikající broušení a leštění
- Mikrofiltrační systém Bosch pro čistou práci: prach se dostává zabudovaným odsávacím prvkem do schránky s mikrofiltrem (v dodávce)
- Rychlá a pohodlná výměna brusného papíru suchým zipem
- Brusný talíř s průměrem 125 mm
- Odsávání přes nátrubek
- Jednoruční manipulace neunavuje, možné broušení nad hlavou nebo na klenutém povrchu
- Suchý zip
- Mikrofiltrační systém
- Tlumení rukojeti měkkou vložkou
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Vychutnejte si kvalitní výsledky s Bosch PEX 220 A na menších plochách.
Excentrická bruska Bosch PEX 220 A kombinuje výkon s komfortním pracovním zážitkem. 220 W motor je ideální pro jemné broušení. Komfortní jednoruční používání v horizontální, vertikální poloze a poloze nad hlavou je umožněno díky kompaktní, lehké konstrukci, rukojeti dobře padnoucí do dlaně a nízkým vibracím. Je určeno pro menší brusné práce s dřevem, omítkou, tmelem a lakovaným povrchem, jakož i oblé povrchy. Integrovaná mikrofiltrační schránka na prach snižuje množství prachu a zaručuje čistější pracoviště.
Objednávací číslo Bosch
0603378000
0 603 378 000
0.603.378.000
EAN
3165140327893
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140327893 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 220 W |
| Priemer brúsneho taniera: | 125 mm |
| Počet kmitov: | 4.000 – 24.000 min-1 |
| Excentricita: | 1,25 mm |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
