Bosch Excentrická bruska GEX 40-150, L-Boxx
Kód: 060137B201
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Brusný talíř 150 mm 2608601335, 1x brusný list, Mikrofiltrační box 2605411233, Přídavná rukojeť 2602026177, Šestihranný kolíkový klíč, Balení L-BOXX 238
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoce výkonný 400 W motor pro vysokou rychlost broušení a nejlepší výkon při zatížení
- Robustní stroj s dlouhou životností a spolehlivostí
- 5500 - 12000 otáček za minutu pro precizní výsledek
- Měkká rukojeť: Pro pohodlnou práci a dobrou přilnavost k ruce
- 4m napájecí kabel: Eliminuje potřebu použít prodlužovací kabel
- Optimalizovaný sběr prachu: Efektivní box na prach pro snížení znečištění okolního pracovního prostředí
- Systém Click & Clean pro bezproblémové připojení hadice vysavače
- Dvojitá konstrukce krytu: Patentovaný dvojitý kryt umožňuje nejnižší vibrace ve své třídě
- Výsledkem je snížená únava uživatele a menší pravděpodobnost trvalého zranění
- Brusná deska s více otvory: Flexibilita při použití jakékoli značky brusného papíru při zachování optimálního odsávání prachu
- Vynikající účinnost odsávání prachu snižuje pravděpodobnost povrchových nedokonalostí způsobených přebytečnými nečistotami
- Více než 2násobná životnost brusného papíru díky zvýšené účinnosti odsávání brusné desky s brusným papírem s více otvory
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Předvolba frekvence kmitů
- Velcro upínání
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GEX 40-150 Professional: Podrobnější informace
GEX 40-150 Professional je kabelová excentrická bruska Bosch navržená pro vysoký výkon při profesionálních povrchových úpravách v kategorii 150 mm. Oddělená konstrukce motoru a brusné jednotky pro stálý přítlak a poskytuje nejkvalitnější výsledky práce. Její jedinečné tlumení vibrací produkuje velmi nízké vibrace, což umožňuje nepřetržitou práci. Předvolba rychlosti umožňuje různé aplikace s různými materiály. Tato excentrická bruska je určena k broušení, mezibroušení, odstraňování laku, dokončování povrchů a leštění. Je použitelná na dřevo, dýhu, lak a plnivo, minerální a akrylové. Je kompatibilní se systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean. GEX 40-150 je také vybavena boxem na prach s vestavěným systémem Bosch Micro Filter, multidierovanou brzdnou deskou pro ideální odsávání prachu, upínáním brusných papírů pomocí suchého zipu a systémem Vibration Control pro pohodlnou práci s nízkou hladinou vibrací.
Objednací číslo Bosch
060137B201
0 601 37B 201
0.601.37B.201
EAN
4059952528755
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952528755 |
| Balení: | L-BOXX |
| Průměr brusného listu: | 150 mm |
| Menovitý príkon: | 400 W |
| Voľnobežné otáčky: | 5.500 - 12.000 min-1 |
| Voľnobežné kmity: | 11.000 - 24.000 min-1 |
| Upínanie: | Velkronové upínanie = suchý zips |
| Priemer oscilačného pohybu: | 4,0 mm |
| Priemer brúsneho taniera: | 150 mm |
| Hmotnosť: | 2,4 kg |
| Dĺžka: | 409 mm |
| Šírka: | 148 mm |
| Výška: | 197 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
