Bosch Akumulátorová fréza na drážky plochých čepů GFF 18V-22, L-Boxx, solo
Kód: 0601620101
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Upínací deska 1600A02LR1, Kolíkový klíč pro úhlové brusky 1607950052, Kotoučová fréza, 105 × 22 mm 3608641013, Sáček na prach 1600A02UW6, Balení L-BOXX 238 1600A012G2
Uživatelské výhody nářadí
- Maximální mobilita při řezání díky akumulátorovému napájení
- Komfortní a přesná práce díky variabilnímu nastavení hloubky, výšky a úhlu řezu, funkci plynulého zanoření, hliníkovým úhlovým lištám a indikaci pozice řezu
- Vyšší ochrana na pracovišti a nižší prašnost díky přímému rozhraní otvoru pro odsávání prachu do sáčku na prach nebo vysavače
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Max. hloubka řezu 22 mm
- Beznástrojové nastavení výšky
- Beznástrojové nastavení úhlu
- Ekvivalent elektrického nářadí se 700 W motorem
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GFF 18V-22 Professional: Podrobnější informace
Pokud využíváte pro frézování drážek elektrickou frézu na drážky plochých čepů, vaše mobilita je omezena. To je nepraktické. S naším akumulátorovým nářadím GFF 18V-22 Professional se sáčkem na prach máte nejen maximální svobodu, ale dosáhnete i vynikající přesnosti. Toto nářadí umožňuje pohybovat se při spojování dřevěných obrobků mezi pracovními stoly. Můžete se spolehnout na vynikající výsledky profesionální práce a komfort díky funkci plynulého zanoření, odolným hliníkovým úhlovým lištám a různým funkcím a nastavením. Variabilní nastavení hloubky, výšky a úhlu frézování bez potřeby dalšího nástroje. Díky zřetelným označením jasně vidíte pozici horizontálního a vertikálního frézování. S ohledem na ochranu uživatele a čisté pracoviště je nářadí vybaveno integrovaným prachovým otvorem, ke kterému lze připojit sáček na prach nebo vysavač – v rámci systému Bosch není potřeba žádný adaptér – a frézovat bez prachu.
Špičkové výsledky při zanořovacích řezech půlkruhových drážek do dřeva na ploché čepy. Toto nářadí je možné používat na různé typy spojů včetně rohových, šikmých nebo zkosených, podélných, příčných, rámových a příčkových s materiály na bázi dřeva, jako jsou dřevotříska, tvrdé dřevo, měkké dřevo, překližka a dřevovláknitá deska. Toto nářadí funguje se všemi drážkovacími frézami s průměrem do 105 mm. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare.
Objednací číslo Bosch
0601620101
0 601 620 101
0.601.620.101
EAN
4053423243550
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Frézy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423243550 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 11.000 ot/min |
| Max. hĺbka rezu: | 22 mm |
| Ø stopkovej frézky, otvor: | 22 mm |
| Ø stopkovej frézky: | 105 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,6 kg |
| Dĺžka: | 386 mm |
| Šírka: | 140 mm |
| Výška: | 179 mm |
| BITURBO: | Nie |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
