Bosch Akumulátorová úhlová bruska X-LOCK GWX 18V-10 PSC, 125 mm, solo
Kód: 06017B0800
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
GWX 18V-10 PSC Professional
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky
Ochranný kryt, 1605510365
Přídavná rukojeť Vibration Control, 2602025171
1/1 vložka do L-BOXX, nářadí a nabíječka
Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody
Výměna příslušenství je rychlá a praktická díky beznástrojovému upínacímu systému X-LOCK
Výkonné a odolné: O 30 % větší výkon a 125 % delší doba provozu díky novému motoru EC a bateriím ProCORE18V
Stejný výkon jako 1 000 W nářadí s kabelem
Volitelný Bosch Simply Connected GCY: Modul připojení Bluetooth pro připojení k mobilnímu zařízení
Největší robustnost: Odnímatelný prachový filtr pro delší životnost motoru
Zabezpečení: Vyšší úroveň ochrany uživatele včetně rychlé brzdy Uživatelské rozhraní zobrazuje:
Přehřívání
Stav baterie
Úroveň rychlosti
Ovládací prvek
Stav nářadí Funkce:
Inteligentní brzdový systém
Nastavení otáček
Bezuhlíkový motor
KickBack Control: ochrana proti zpětnému rázu
Ochrana před opětovným spuštěním
Uživatelské rozhraní
Drop control: vypnutí po pádu na zem
Antivibrační rukojeť
Měkký start
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Upínání X-LOCK - jedinečný výměnný systém pro úhlové brusky
X-LOCK je nový 2dílný systém rychlé výměny příslušenství u úhlové brusky jediným zacvaknutím
Rozhraní hlavy úhlové brusky a příslušenství ve tvaru X umožňuje snadné uchycení
Světová novinka od Bosch Professional
Upnutí nástroje - stačí zatáhnout za páčku a jednoduše demontovat příslušenství
Extra praktické: Jednoduchá výměna příslušenství eliminuje riziko ztráty upínací matice a nevyžaduje klíč pro výměnu kotouče. Až 5x rychlejší výměna ve srovnání s běžnými systémy
Žádná upínací matice, která by komplikovala práci s úhlovou bruskou. Lze brousit naplocho a nikdy nedochází k poškrábání povrchu
Extra komplexní: Nabízíme široký sortiment brusek a příslušenství, které si poradí se všemi úkoly
Kompatibilní: Téměř každé příslušenství X-LOCK je vhodné i pro standardní úhlové brusky. S více než 130 nástroji jistě provedete každý úkol
Extra spolehlivé: Příslušenství vyžadující správný směr, jako diamantové kotouče, nelze nasadit nesprávně díky inovativnímu systému X-LOCK
Aktivní odezva po zacvaknutí: Slyšitelné zacvaknutí znamená, že vždy víte, kdy je příslušenství pevně připojené k nářadí, a tak můžete začít s klidem pracovat. Není potřeba žádná dodatečná kontrola
Objednací číslo Bosch
06017B0800
0 601 7B0 800
0.601.7B0.800
EAN
3165140962483
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140962483 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | bezklíčové X-LOCK |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 4.500 – 9.000 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
