Bosch Akumulátorová úhlová bruska EasyCut&Grind
Kód: 06039D2000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 kotouč Carbide Multi Wheel 1600A01S5X, 1 řezný kotouč 1600A01S5Y, 3 brusné listy zrnitost 120 2608000713, adaptér pro volné řezání, přepravní kryt s integrovaným klíčem, USB Type-C®, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Řezání různých materiálů, např. dřevěných panelů, plastů, kartonu a dokonce i kovu
- Zvládne i drobné brusné práce nebo odstraňování třísek
- Snadné používání, mimořádná bezpečnost: 2stupňová aktivace, automatické vypnutí
- Připraveno k použití během několika sekund, pro nastavení netřeba téměř žádný čas
- Akumulátor Li-ion s dlouhou výdrží; dva řezné kotouče (různé materiály, kov); kompaktní rozměry
- Bezproblémové řezání a broušení téměř jakýchkoli materiálů
- Jednoduché řezání menšího dřevěného řeziva
- Ideální pro individuální úpravu laminátových obrobků
- Spolehlivé řezání kabelových chrániček a plastů
- Ideální pro řezání kovu, např. zkracování hřebíků
- Komfortní manipulace pro jednoduché broušení a ořezávání
- Perfektní pro broušení menších povrchů
- Praktické řezání a nastavení na karton
- Adaptér pro volné řezání umožňuje rychlé a přesné řezání s vedením
- Úspora času: jednoduchá a rychlá výměna příslušenství
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Kompaktní a všestranné univerzální řezací nářadí Bosch EasyCut&Grind s pracovním rozsahem až do 14 mm
Ať nastane jakákoli situace, akumulátorové multifunkční nářadí Bosch EasyCut&Grind ji zvládne. Silný motor s akumulátorovým napájením Li-ion a sada příslušenství (karbidový univerzální řezací kotouč, řezací kotouč na kov, brusný papír, adaptér pro volné řezání) zaručují multifunkční všestrannost. Nářadí EasyCut&Grind je ideální pro pohodlné ovládání jednou rukou ve stísněných prostorech. Kompaktní rozměry, jakož i 2stupňová aktivace zaručují bezpečné používání bez ohledu na zkušenosti uživatele. Toto nářadí je ideální pro řezání a broušení dřeva, kovu, plastů či jiných materiálů až do tloušťky 14 mm. Adaptér pro volné řezání rozšiřuje možnosti řezání a současně umožňuje rychlé a přesné řezání s vedením.
Objednací číslo Bosch
06039D2000
0 603 9D2 000
0.603.9D2.000
EAN
3165140990271
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140990271 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | vestavěný 7,2 V |
| Průměr kotouče: | 50 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 6.000 min-1 |
| Max. hĺbka rezu: | 14 mm |
| Dĺžka: | 210 mm |
| Šírka: | 50 mm |
| Výška: | 95 mm |
| Hmotnosť (bez akumulátora): | 0,4 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
