Bosch Akumulátorová úhlová bruska GWS 12V-76, L-Boxx, 2x aku 3 Ah
Kód: 06019F200B
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 3,0 Ah, Rychlonabíječka, Ochranný kryt 2608000632, 2x řezný kotouč Expert for Inox - dostupný samostatně jako sada 5 kusů 2608601520, 1× karbidový řezný kotouč, Carbide Multi Wheel, 76 × 10 mm 2608901196, 1/2 vložka do L-BOXX pro nářadí, 1/2 vložka do L-BOXX pro nabíječku a akumulátor, Balení L-BOXX 102
Použivatelské výhody nářadí
- Dokonalá manipulace a komfort – nejlepší ergonomie a kompaktní rozměry pro rychlé řezání
- Rychlý pracovní proces – výkonný EC motor zajišťuje vysokou produktivitu
- Použití na různé materiály – univerzální využití na širokou škálu materiálů a aplikací na pracovišti
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Žádné samovybíjení, žádný paměťový efekt a vyšší hustota energie díky technologii lithium-iontového akumulátoru
- Snadná výměna kotouče díky zajištění vřetena
- Zajištění vřetena
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWS 12V-76 Professional: Podrobnější informace
Malá akumulátorová úhlová bruska Bosch GWS 12V-76 Professional je prvním modelem na světě ve 12voltové třídě. Je mimořádně kompaktní a ergonomická, což zajišťuje rychlou práci na pracovišti a činí z nářadí praktické řešení pro separační aplikace v každé situaci. Výkonný bezkartáčový motor této malé úhlové brusky umožňuje rychlou práci a vysokou produktivitu. Nářadí je také velmi všestranné a je vhodné pro práci s širokou škálou materiálů, např. B. na řezání kovu, dlaždic a zdiva. Úhlová bruska je kompatibilní se všemi 12voltovými bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 12V System). Bosch GWS 12V-76 Professional je první profesionální malá 12voltová úhlová bruska na světě.
Objednávací číslo Bosch
06019F200B
0 601 9F2 00B
0.601.9F2.00B
EAN
3165140913393
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140913393 |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Průměr kotouče: | 76 mm |
| Předvolba otáček: | ne |
| Upínání: | závit M 5 |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Menovité otáčky: | 19.500 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 5 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,7 kg |
| Dĺžka: | 202 mm |
| Šírka: | 105 mm |
| Výška: | 88 mm |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
