Bosch Akumulátorová úhlová bruska AdvancedGrind 18V-80, 125 mm, solo
Kód: 06033E5100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, antivibrační přídavná rukojeť 2602025182, rychloupínací matice M14 2608000684, rychlonastavitelný ochranný kryt, balení karton
Výhody pro uživatele nářadí
- Výkonný motor a elektronická předvolba otáček umožňuje nastavení perfektních otáček pro danou práci a materiál
- Funkce plynulého rozběhu a rychle nastavitelný kryt pro plynulou práci
- Rychloupínací matice umožňuje rychlou a snadnou výměnu kotouče bez nástrojů
- Ideální pro obrušování, řezání, kartáčování a leštění kovu, kamene, betonu a obkládaček
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
- POWER FOR ALL: jeden akumulátor a jedna nabíječka pro celý systém nářadí Home & Garden
- Technologie Syneon reguluje spotřebu energie a zaručuje optimální účinnost a delší dobu provozu
- Brzdový systém
- Ochrana proti opětovnému spuštění
- Pomalý rozběh
- Rukojeť vpravo nebo vlevo
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Komfortní a praktická akumulátorová úhlová bruska Bosch AdvancedGrind 18V-80 s optimální manévrovatelností pro rozmanité práce kategorie DIY
Zvládnutí mnoha svépomocných prací s kovem a kamenem a využití výhod akumulátorové úhlové brusky Bosch AdvancedGrind 18V-80 bez omezení. Výkonný motor a akumulátor třídy 18 V jsou připraveny na zvládnutí rozmanitých prací. Prostřednictvím elektronické předvolby otáček lze perfektně nastavit pracovní otáčky, aby vyhovovaly potřebám každé práce a materiálu. Hladký chod nářadí díky antivibrační rukojeti, plynulému rozběhu a rychloupínacímu krytu. Snadná výměna kotouče bez nástroje zabere méně než 12 sekund. Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s mnoha nářadími různých značek.
Objednávací číslo Bosch
06033E5100
0 603 3E5 100
0.603.3E5.100
EAN
4053423236118
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Uhlové brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423236118 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Předvolba otáček: | ano |
| Upínání: | závit M 14 |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Odporúčaný akumulátor: | >= 4,0 Ah |
| Voľnobežné otáčky: | 2.800 – 12.000 min-1 |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,7 kg |
| Dĺžka: | 315 mm |
| Šírka: | 144 mm |
| Výška: | 121 mm |
| Spínač: | Aretovateľný spínač |
| Položka byla vyprodána… | |
Akumulátorová úhlová bruska AdvancedGrind 18V-80
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
