Bosch Akumulátorová excentrická bruska GEX 12V-150-3 Professional, L-Boxx, solo
Kód: 0601373301
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Prachový sáček 2608000715, Ochranný kroužek na 150 mm 2608000895, brusný list C470 Best for Wood + Paint (dostupný samostatně jako sada 5 kusů 2608901106), Brusný talíř 150 mm 2608001115, Balení L-BOXX 162 1600A038TU
Uživatelské výhody nářadí
- Optimalizovaná ergonomická rukojeť s kompaktní a vhodně vyváženou konstrukcí nářadí pro optimální kontrolu
- Rychlý postup prací s vysokou kvalitou povrchu díky bezuhlíkovému motoru s 3mm orbitou
- Snadné a intuitivní ovládání díky rozhraní HMI a efektivnímu zachytávání prachu pomocí prachového sáčku
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Průměr kotouče 150 mm
- Volnoběžné otáčky 4 500 – 9 500 ot/min
- Průměr oscilačních kmitů 3,0 mm
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GEX 12V-150-3 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorová excentrická bruska Bosch GEX 12V-150-3 Professional s nízkou konstrukcí pro maximální přiblížení k obrobku umožní optimální kontrolu. Vyvážená ergonomie a kompaktnost usnadní používání jednou nebo dvěma rukama. Bezuhlíkový motor a 3mm orbita zajistí rychlý postup prací a vysokou kvalitu povrchu. Integrované Venturiho vzduchové kanálky a integrovaný ventilátor umožní vynikající odsávání prachu. Nářadí můžete ovládat intuitivně díky jednoduchému rozhraní HMI. Prachový sáček umožní efektivní zachytávání prachu.
Bosch GEX 12V-150-3 Professional je ideální nářadí pro broušení dřeva, barvy a laku, jakož i pro průběžné broušení a jemné broušení povrchů. Kompatibilita se systémem Professional 12V. Disponuje prachovým sáčkem, nastavením otáček, indikací stavu akumulátoru a ochranným kroužkem.
Objednací číslo Bosch
0601373301
0 601 373 301
0.601.373.301
EAN
4053423341836
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423341836 |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Průměr brusného listu: | 150 mm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Priemer dráhy krúživého pohybu: | 3 mm |
| Voľnobežné otáčky: | 4.500 – 9.500 min-1 |
| Počet kmitov: | 9.000 – 19.000 min-1 |
| Excentricita: | 1,5 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,1 kg |
| BITURBO: | Nie |
Bosch Professional: Stvorené na prácu s drevom
Výkonné riešenia na odsávanie prachu
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
