Bosch Liniový laser GLL 3-80 C + BT 150, karton
Kód: 0601063R01
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Liniový laser GLL 3-80 C Professional 3601K63R00 Stavební stativ BT 150 Professional (0 601 096 B00)
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká přesnost díky inovační monitorovací technologii CAL Guard a připojení Bluetooth® k chytrému telefonu pro dálkové ovládání a bezkontaktní úpravu nastavení přístroje
- Vysoká viditelnost díky vysoce výkonným diodám
- Vysoká efektivita práce díky třem liniím v rozsahu 360°: současné provádění horizontálních a vertikálních nivelačních prací v celém prostoru jen s jediným přístrojem
- Napájení Dual Power: Provoz je možný s 12 V lithium-iontovým akumulátorem, jakož i se standardními alkalickými bateriemi
- Samonivelační (±4° za méně než 4 s), velmi přesný (±0,2 mm/m) a s maximálním pracovním dosahem až 120 m s přijímačem LR 6 nebo LR 7 Professional (volitelné příslušenství)
- Kompaktní, s jednoduchou manipulací a mimořádně odolný (IP54)
- Aretace kyvadla pro bezpečný transport
- Použití venku: Zarovnání, Pulzní režim
- Použití v interiéru: Osazování stěn suchých staveb, Vázání stropů, Výstavba interiérů, Přenos bodů, Nivelační práce, Pokládání dlaždic a obkladů, Montáž skříní a regálů
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLL 3-80 C Professional: Podrobnější informace
Liniový laser Bosch GLL 3-80 C Professional se jednoduše připojuje a promítá 3 linie s rozsahem 360° poskytující vynikající viditelnost. Inovační monitorování CAL Guard a aplikace pro chytrý telefon s rozhraním Bluetooth® umožňuje dálkové ovládání, jakož i bezkontaktní nastavení a vysokou přesnost. Vysoce výkonné diody zaručují vysokou jasnost, tři linie s rozsahem 360° umožňují současné horizontální a vertikální vyrovnání a mimořádně efektivní práci. Tento liniový laser je určen k realizaci podlah, montáži oken, montáži polic, pokládání odpadních potrubí, montáži konstrukcí suché výstavby a pokládání dlažeb a obkladů. Díky duálnímu systému napájení lze používat GLL 3-80 C Professional s akumulátorem 12 V Li-ion nebo běžnými alkalickými bateriemi. Přístroj se ustálí na nerovných površích ±4° za méně než 4 sekundy s vynikající přesností ±0,2 mm/m*/** a poskytuje pracovní dosah 120 m při použití volitelného přijímače LR 6 nebo LR 7 Professional. Tento liniový laser je kompaktní, snadno použitelný a extrémně robustní.
Objednací číslo Bosch
0601063R01
0 601 063 R01
0.601.063.R01
EAN
3165140888295
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140888295 |
| Balení: | karton |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Napätie akumulátora: | 12.0 V |
| Pracovná teplota: | -10 – 40 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovný dosah: | až do 30 m |
| Dosah s prijímačom: | až do 120 m |
| Presnosť nivelácie: | ±0,2 mm/m*/** (* v prípade štyroch horizontálnych priesečníkov ** plus odchýlka závislá od použitia) |
| Rozsah samonivelácie: | ± 4° |
| Čas merania: | 4 s |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 *** (*** okrem lítiovo-iónového akumulátora a batériového adaptéra AA1) |
| Napájanie: | 4 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Čas prevádzky, max.: | 8 h (Li-Ion) a 6 h (4× AA) v režime 3 línií |
| Statívový závit: | 1/4", 5/8" |
| Hmotnosť, cca: | 0,9 kg |
| Farba laserovej línie: | červená |
| Projekcia: | 3 x 360° línia |
| Kompatibilné laserové prijímače: | LR 6 + 7 |
Krížový laser Bosch GLL 3-80 C / CG Professional
Krížový laser Bosch GLL 3-80 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
