Bosch Liniový laser GLL 3-80, kufr
Kód: 0601063S00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Laserová cílová destička, 4x 1,5 V LR6 baterie (AA), Ochranné pouzdro, Přenosný kufr
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoká viditelnost díky vysoce výkonným diodám
- Vysoká efektivita práce díky třem liniím v rozsahu 360°: současné provádění horizontálních a vertikálních nivelačních prací v celém prostoru jen s jediným přístrojem
- Jednoduchá obsluha, díky intuitivnímu vedení uživatele
- Samonivelační (ustálení 4° do 4 s), velmi přesný (±0,2 mm/m) systém
- Pracovní oblast 80 m s přijímačem LR 6 nebo LR 7 Professional (volitelné příslušenství)
- Kompaktní, s jednoduchou manipulací a mimořádně odolný (IP 54)
- Aretace kyvadla pro bezpečný transport
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GLL 3-80 Professional: Podrobnější informace
Liniový laser Bosch GLL 3-80 Professional promítá 3 linie v rozsahu 360° a poskytuje vyšší úroveň viditelnosti. Vysoce výkonné diody zaručují vysoký vizuální jas. 3 linie s rozsahem 360° tohoto nářadí pro současné horizontální a vertikální vyrovnávací práce po celé místnosti umožňují velmi efektivní práci, intuitivní uživatelské rozhraní zajišťuje snadné ovládání. Tento liniový laser je určen k montáži podhledů, realizaci podlah, montáži oken, montáži polic, pokládání odpadních potrubí, montáži konstrukcí suché výstavby a pokládání dlažeb a obkladů. GLL 3-80 Professional je vynikající přístroj pro rychlou samonivelizaci a ustálí se na nerovných površích až do ±4° za méně než 4 sekundy s vynikající přesností ±0,3 mm/m*/**. S volitelným přijímačem LR 6 nebo LR 7 Professional má pracovní dosah až do 120 m. Tento liniový laser je kompaktní, snadno použitelný a mimořádně robustní (IP54).
Objednací číslo Bosch
0601063S00
0 601 063 S00
0.601.063.S00
EAN
3165140888356
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140888356 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Laserová dióda: | Línia |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovný dosah: | až do 30 m |
| Dosah s prijímačom: | až do 120 m |
| Pracovná oblasť bez prijímača: | až do 30 m |
| Presnosť nivelácie: | ±0,3 mm/m*/** (* v prípade štyroch horizontálnych priesečníkov ** plus odchýlka závislá od použitia) |
| Rozsah samonivelácie: | ± 4° |
| Čas merania: | 4 s |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 |
| Napájanie: | 4 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Čas prevádzky, max.: | 4 h v režime 3 línií |
| Statívový závit: | 1/4", 5/8" |
| Hmotnosť, cca: | 0,82 kg |
| Farba laserovej línie: | červená |
| Projekcia: | 3 x 360° línia |
| Kompatibilné laserové prijímače: | LR 6 + 7 |
Krížový laser Bosch GLL 3-80 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
