Bosch Křížový laser GCL 2-15 G + RM 1 + držák, kufr
Kód: 0601066J00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
3x 1,5-V-LR6 (AA), Cílová tabulka, RM 1 Professional 0601092600, Držák, Balení přenosný kufr
Uživatelské výhody nářadí
- Nová technologie zeleného laserového paprsku zajišťuje 4násobně lepší viditelnost čáry v porovnání s červenými lasery, přičemž spotřebovává méně energie, čímž zaručuje delší pracovní dobu baterie
- Horizontální a vertikální laserové čáry a dva vycentrované body kolmice s optimální viditelností
- Možné umístění laserových čar kolem vycentrovaných bodů kolmice
- Flexibilní použití s otočným multifunkčním držákem RM 1 Professional pro vyrovnání laserových čar a všestranné možnosti upevnění
- Zajištění kyvadla pro bezpečný transport
- Snadné ovládání jednou rukou a intuitivním uživatelským rozhraním
- Volitelný liniový a bodový laser
- Horizontální a vertikální samonivelace do ± 4°
- Aplikace: Osazování stěn suchých staveb, Nivelační práce, Vázání stropů, Pokládání dlaždic, Výstavba interiérů, Přenos bodů
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCL 2-15 G Professional: Podrobnější informace
Až čtyřnásobně lepší viditelnost díky zeleným laserovým čarám a vynikající všestrannost – to je kombinovaný laser Bosch GCL 2-15 G Professional. Dvě zelené laserové čáry umožňují přesné vertikální a horizontální vyrovnávání; červené body kolmice usnadňují přenos bodů. Snadné zarovnání laserových čar podle bodů kolmice díky všestrannému rotačnímu držáku RM 1 Professional. GCL 2-15 G Professional je vhodný pro různé práce, jako např. montáž závěsných stropů, instalaci kanalizačních potrubí a pokládání podlahovin. Rovněž umožňuje přenos bodů pro montáž svítidel. GCL 2-15 G Professional poskytuje pracovní dosah laserových čar až 15 metrů a samonivelizaci za méně než 4 sekundy. Tento kombinovaný laser je ideální pro používání s držákem RM 1 Professional, který lze jednoduše připojit použitím zásuvného mechanismu. Je odolný a poskytuje stupeň ochrany proti prachu a stříkající vodě na úrovni IP54. Při vypnutí přístroje se kyvadlo automaticky uzamkne, aby bylo zajištěno během přepravy a uložení.
Objednávací číslo Bosch
0601066J00
0 601 066 J00
0.601.066.J00
EAN
3165140869553
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140869553 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Laserová dióda - bod: | 630 – 650 nm, < 1mW |
| Laserová dióda - línia: | 500 – 540 nm, < 10 mW |
| Pracovná teplota: | -10 – 50 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 70 °C |
| Trieda lasera: | 2 |
| Pracovný dosah - laserové čiary: | 15 m |
| Pracovný rozsah - bodový lúč smerom hore: | 10 m |
| Pracovný rozsah - bodový lúč smerom dole: | 10 m |
| Rozsah samonivelácie: | ± 4° |
| Čas merania: | 4 s |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 54 |
| Napájanie: | 3 x 1,5-V-LR6 (AA) |
| Čas prevádzky, max. - v režime premietania krížových čiar a bodov: | 6 h |
| Čas prevádzky, max. - v režime premietania krížových čiar: | 8 h |
| Čas prevádzky, max. - v režime premietania čiar a bodov: | 10 h |
| Čas prevádzky, max. - v režime premietania čiar: | 12 h |
| Čas prevádzky, max. - v režime premietania bodov: | 22 h |
| Statívový závit: | 1/4", 5/8" |
| Hmotnosť, cca: | 0,49 kg |
| Dĺžka: | 130 mm |
| Šírka: | 83 mm |
| Výška: | 162 mm |
| Farba laserovej línie: | zelená |
| Projekcia: | 2 línie / 2 body |
| Presnosť bodu kolmice: | ± 0,7 mm/m |
Kombinovaný laser Bosch GCL 2-15 G Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
