Bosch Křížový laser Quigo Green Eco
Kód: 0603663C02
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x baterie 1,5 V LR03 (AAA), MM 2 (0603692201), Rychloupínací adaptér, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Technologie zeleného laseru poskytuje až 4násobně lepší viditelnost než červené laserové linie i při intenzivních světelných podmínkách
- Vylepšená přesnost ±0,6 mm/m a pracovní dosah až 12 m
- Recyklované materiály ve výrobku a balení, jakož i optimalizovaná spotřeba energie přispívají k trvalé udržitelnosti
- Snadnější umístění díky adaptérové desce a univerzální svorce MM 2
- Vynikající pro věšení obrazů, obkládání, montáž garnýží a instalaci kuchyňského nábytku
- Všestrannost díky horizontálním a vertikálním laserovým liniím
- Vysoká přesnost při interiérových pracích DIY
- Vyrobeno pro renovace, malování a údržbu
- Podpora při jednoduchém obkládání s jasnými zelenými laserovými liniemi
- Montáž garnýží do správné výšky
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Snadné použití a vysoká viditelnost křížového liniového laseru Bosch Quigo Green
Přejděte zcela na zelenou stranu s křížovým liniovým laserem nové generace Bosch Quigo Green, který nabízí lepší viditelnost a umožňuje lepší manipulaci při DIY projektech. Quigo Green je díky intenzivním zeleným křížovým laserovým liniím vynikajícím řešením pro vyrovnávání při práci za intenzivních světelných podmínek. Nabízí vylepšenou přesnost ±0,6 mm/m a pracovní dosah až 12 m. Křížový liniový laser se dodává s příslušenstvím pro snadné použití v různých situacích. Quigo Green se samoniveluje v rozsahu ±4° a zajistí vodorovné umístění zrcadel, polic nebo obkladů.
Objednávací číslo Bosch
0603663C02
0 603 663 C02
0.603.663.C02
EAN
4059952582535
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952582535 |
| Balení: | karton |
| Farba lúča: | zelená |
| Pracovný rozsah, cca: | 12 m |
| Laserová dióda: | 500 – 540 nm |
| Trieda lasera: | 2 |
| Typický čas autonivelácie: | 6 s |
| Rozsah nivelácie: | ± 4 ° |
| Uhol otvorenia: | 85 ° |
| Presnosť: | ± 0,6 mm/m |
| Batéria: | 2x 1,5 V LR03 (AAA) |
| Statívový závit: | 1/4" |
| Hmotnosť: | 0,27 kg |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 65 x 65 x 65 mm |
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Quigo green: Krížový laser
Quigo Green: laserový kríž so skvelo viditeľným zeleným laserom a rýchlou niveláciou
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
