Bosch Set GRL 650 CHVG + BT 170 HD + GR 500
Kód: 06159940PR
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Voucher na kalibraci Zdarma
Každý zákazník získá od nás při nákupu kteréhokoli rotačního laseru GRL v nabídce (včetně novinek GRL18V-3-31G a GRL18V-4-34CVG) v období mezi 01.05.2026 – 31.08.2026 voucher na bezplatnou kalibraci tohoto měřicího přístroje s platností až do 31.12.2028.
Rozsah dodávky
GRL 650 CHVG Professional, Laserový přijímač LR 65 G Professional 0601069T00, Držák přijímače RB 60 Professional, Dálkové ovládání RC 6 Professional, 1x Li-Ion akumulátor 4,0 Ah, Rychlonabíječka, Akumulátorový adaptér BA 1 Professional, Nástěnný držák WM 6 Professional, 4x baterie 1,5 V LR20 (D), 4x baterie 1,5 V LR6 (AA), Laserová cílová destička, Brýle pro sledování laserového paprsku (zelené) 1608M0005J, Přenosný kufr, Stavební stativ BT 170 HD Professional, Měřicí lať GR 500 Professional
Uživatelské výhody nářadí
- Rotační laser se zeleným paprskem a technologií Connected pro náročné podmínky a vysokou viditelnost
- Pokročilá technologie zeleného laseru poskytuje vyšší viditelnost
- Konstrukce připravená na náročné podmínky zvládne převrácení na stativu z výšky 2 metrů a splňuje normy ochrany proti prachu a vodě na úrovni IP68
- Rychlá práce díky konektivitě a aplikaci Levelling Remote
- Vyšší odolnost v případě převrácení stativu z výšky 2 m* (* měřicí přístroj namontovaný v horizontální poloze na stativu, převrácení na rovnou betonovou podlahu)
- Funkce dvojitého sklonu pro vytvoření nakloněné plochy ve dvou osách
- Dlouhá přijímací plocha 125 mm
- Uživatelská kalibrace pro rychlou a snadnou kalibraci a přesnou práci
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GRL 650 CHVG Professional: Podrobnější informace
Odolný rotační laser Bosch GRL 650 CHVG Professional s konektivitou Bluetooth® poskytuje při nivelaci na staveništi novou úroveň přesnosti a efektivity. Technologie zeleného laseru poskytuje vyšší viditelnost v různých světelných podmínkách. Rotační laser má pevnou konstrukci, která odolá používání v náročných podmínkách na staveništi a špatnému počasí, zvládne převrácení na stativu z výšky 2 metrů a splňuje normy ochrany proti prachu a vodě na úrovni IP68. Používání aplikace Levelling Remote pro sledování nastavení a dálkové ovládání šetří čas a umožňuje maximální soustředění na práci. Všestranný přístroj GRL 650 CHVG Professional je nejlepší na nivelaci a budování stupňů v exteriéru, jakož i montáž příček, stropů a systémů vytápění, větrání a klimatizace. Komfort dlouhého provozu díky možnosti duálního napájení, které využívá nabíjecí akumulátor Bosch Li-ion třídy 18 V nebo alkalické baterie typu D. Optimální komfort díky špičkovým technologickým funkcím, jako např. displej, dvojitý sklon, paměť sklonu a vysokokvalitní přijímač (LR 65 G Professional).
Objednací číslo Bosch
06159940PR
0 615 994 0PR
0.615.994.0PR
EAN
4059952626352
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rotační lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952626352 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Laserová dióda: | 500 – 540 nm, < 1mW |
| Pracovná teplota: | -10 – 50 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 50 °C |
| Trieda lasera: | 2 |
| Projekcia: | 1x 360° |
| Pracovný rozsah s prijímačom: | 650 m (priemer) |
| Pracovná oblasť bez prijímača: | 70 m (priemer) |
| Presnosť nivelácie pri vzdialenosti 30 m - horizontálne: | ± 1,5 mm |
| Presnosť nivelácie pri vzdialenosti 30 m - vertikálne: | ± 3 mm |
| Rozsah samonivelácie (pri sklone do 3 %): | ± 8,5 % (± 5°) |
| Čas nivelácie: | 30 s |
| Rýchlosť rotácie: | 150 / 300 / 600 ot/min |
| Jednoosová/dvojosová sklonová prevádzka: | ±8,5 % |
| Presnosť sklonovej prevádzky: | ±0,2 % |
| Max. výška použitia nad referenčnou výškou: | 2 000 m |
| Max. relatívna vlhkosť vzduchu: | 90 % |
| Divergencia: | < 1,5 mrad (plný uhol) |
| Napájanie: | Bosch Li-Ion 18V Professional alebo 4x batéria 1,5 V LR20 (D) |
| Čas prevádzky, max. - akumulátor 4,0 Ah: | 50 h |
| Čas prevádzky, max. - batérie: | 60 h |
| Statívový závit: | 2x 5/8" (horizontálne a vertikálne) |
| Hmotnosť, cca: | 4,3 kg |
| Farba laserovej línie: | zelená |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 68 |
| Odporúčaný laserový prijímač: | LR 65 G Professional |
| Kompatibililné diaľkové ovládanie: | RC 6 Professional |
GRL 650 CHVG: odolná konštrukcia a technológia zeleného lasera
Odolné meracie prístroje – inšpirované najdrsnejšími remeselníkmi
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
