Bosch Leštička GPO 14 CE
Kód: 0601389000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Přídavná rukojeť 2602025067, Rukojeť ve tvaru D 1619P07563, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Pohodlná manipulace díky ergonomické rukojeti s měkkou tlumicí vložkou
- Kompaktní nářadí s hmotností pouhých 2,5 kg – pro neunavující práci
- Výkonný motor s příkonem 1 400 W a s plynulým rozběhem pro opracovávání velkých ploch bez námahy
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Nejlepší výsledky práce s konstantními otáčkami díky elektronické regulaci otáček – i při zatížení
- Přímé chlazení: Vysoká kapacita chrání před přetížením a zaručuje dlouhou životnost
- Zabraňuje samovolnému restartu nářadí po výpadku elektrického napájení. Pouze díky nové, vědomé aktivaci bude toto nářadí připraveno k používání
- Nejlepší výsledky práce s přednastavenými otáčkami Nejlepší výsledky práce díky předvolbě otáček pro použití vyžadující rychlost v závislosti na materiálu
- 6stupňová předvolba otáček pro opracování nejrozličnějších materiálů
- Se skříní převodovky zakrytou plastem s vylepšenou izolací
- Speciálně vyvinuté otvory pro vstup vzduchu pro optimální chlazení motoru pro delší životnost
- Rukojeť ve tvaru D pro přizpůsobení v nejrozličnějších pracovních polohách
- Bezpečnostní vypínač Tricontrol pro kontrolované zapnutí nářadí
- Samočinně vypínatelné uhlíky pro vysokou ochranu motoru
- Elektronika
- Konstantní elektronika
- Přímé chlazení
- Plynulý rozběh
- Aretace vypínače
- Ochrana proti přetížení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GPO 14 CE Professional: Podrobnější informace
Elektrická leštička Bosch GPO 14 CE Professional nabízí pohodlnou manipulaci a vysoký točivý moment pro rychlý postup práce a optimální výsledky. Ergonomická rukojeť s měkkým úchopem a nízká hmotnost pouhých 2,5 kg zajišťují pohodlnou manipulaci při práci. Její výkonný 1 400 W motor s pozvolným rozběhem umožňuje nepřetržitou práci na velkých plochách, přičemž předvolba otáček je ideální pro leštění široké škály materiálů. GPO 14 CE Professional má také konstantní rychlost, přímé chlazení motoru, ochranu proti přetížení a ochranu proti opětovnému spuštění.
Objednávací číslo Bosch
0601389000
0 601 389 000
0.601.389.000
EAN
3165140572996
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Leštičky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140572996 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 1.400 W |
| Výkon: | 800 W |
| Menovité otáčky: | 750 - 3.000 min-1 |
| Max. priemer leštiaceho taniera: | 180 mm |
| Max. priemer miskovitej kefy: | 100 mm |
| Max. priemer plochej kefy: | 175 mm |
| Max. priemer leštiacej špongie: | 160 mm |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 |
| Max. dĺžka vretena: | 21 mm |
| Hmotnosť: | 2,5 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
