Bosch Leštička GPO 14-180 S Professional
Kód: 0601389200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1× přídavná rukojeť 1619P16111, Rukojeť D 1619P07563, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vynikající výkon díky příkonu 1400 W
- Vysoký komfort, nízká míra únavy: lehká konstrukce a nízké vibrace usnadní dlouhé leštění
- Výjimečná ochrana s funkcemi jako plynulé spouštění, ochrana proti přetížení a opětovnému spuštění a zdokonalený prachový filtr
- Pohodlné a praktické nářadí s měkkou úchopovou plochou a ergonomicky umístěným spínačem, rukojetí a ovladačem nastavení rychlosti
- Precizní práce díky progresivní spoušti a 6stupňovému nastavení rychlosti
Bosch PRO GPO 14-180 S Professional: Podrobnější informace
Hledáte vysokovýkonnou leštičku, která je výkonná a zároveň se pohodlně používá? Výsledkem je Bosch GPO 14-180 S Professional. Toto vysokovýkonné nářadí má příkon 1400 W a je vybaveno funkcí konstantních otáček. Usnadňuje dlouhé leštění díky lehké konstrukci a nízkým vibracím. Zároveň chrání vaši bezpečnost funkcemi, jako je ochrana proti přetížení, ochrana proti opětovnému spuštění, plynulé spouštění a zdokonalený prachový filtr. Užijte si pohodlnou a snadnou obsluhu s vylepšeným ergonomickým designem nářadí Bosch GPO 14-180 S Professional: spínač, rukojeť a ovladač nastavení rychlosti jsou umístěny s cílem dosáhnout maximálního komfortu.
Bosch GPO 14-180 S Professional slouží k opravě škrábanců a k hrubému, střednímu a jemnému leštění. Může se používat na kovy, dřevo, mramor, kámen a povrchy s potiskem. Tato leštička váží 2,3 kg a je dodávána s aretací vřetena, aretačním spínačem a nastavitelnou přídavnou rukojetí. Má 6 rychlostních režimů a variabilní spínač spouště.
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednávací číslo Bosch
0601389200
0 601 389 200
0.601.389.200
EAN
4053423346640
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Leštičky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423346640 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 1400 W |
| Výkon: | 825 W |
| Rozsah nastavenia otáčok: | 600−3500 ot/min |
| Max. priemer leštiaceho taniera: | 180 mm |
| Napätie, elektrické: | 220 V |
| Závit brúsneho vretena: | M 14 / 5/8" |
| Max. dĺžka vretena: | 21 mm |
| Hmotnosť: | 2,3 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
