Bosch Laserový přijímač LR 65 G
Kód: 0601069T00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Držiak přijímače, 2x baterie 1,5 V LR6 (AA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Odolný přijímač špičkové kvality pro rychlou detekci zeleného laseru
- Kompaktní a robustní přístroj LR 65 G Professional je vysoce kvalitní laserový přijímač, který rychle detekuje zelené laserové paprsky
- Dlouhá přijímací plocha (125 mm) a oboustranný podsvícený displej s funkcí rozdílu v milimetrech zaručují efektivní práci a rychlou detekci laseru
- Díky odolné gumové klávesnici, ochraně proti prachu a vodě splňující normy IP67 a bezpečné, měkké rukojeti je toto nářadí vynikající pro náročné práce
- Komunikace Bluetooth® s rotačním laserem GRL 650 CHVG Professional umožňuje další funkce, jako např. uživatelskou kalibraci (uCAL) a duální funkce CenterFind a CenterLock
- LR 65 G Professional je ideální pro široký rozsah nivelace v interiéru a exteriéru a vyrovnávání
- Laserový přijímač nabízí pět nastavení citlivosti a čtyři nastavení hlasitosti a je vybaven indikátory LED s nastavitelnou úrovní jasu pro detekci laserového paprsku
- Vhodný pro rotační lasery Bosch: GRL 650 CHVG Professional
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch LR 65 G Professional: Podrobnější informace
Kompaktní a robustní přístroj Bosch LR 65 G Professional je vysoce kvalitní laserový přijímač, který rychle detekuje zelené laserové paprsky. Dlouhá přijímací plocha (125 mm) a oboustranný podsvícený displej s funkcí rozdílu v milimetrech zaručují efektivní práci a rychlou detekci laseru. Díky odolné gumové klávesnici, ochraně proti prachu a vodě splňující normy IP67 a bezpečné, měkké rukojeti je toto nářadí vynikající pro náročné práce. Komunikace Bluetooth® s rotačním laserem GRL 650 CHVG Professional umožňuje další funkce, jako např. uživatelskou kalibraci (uCAL) a duální funkce CenterFind a CenterLock. LR 65 G Professional je ideální pro široký rozsah nivelace v interiéru a exteriéru a vyrovnávání. Laserový přijímač nabízí pět nastavení citlivosti a čtyři nastavení hlasitosti a je vybaven indikátory LED s nastavitelnou úrovní jasu pro detekci laserového paprsku.
Objednací číslo Bosch
0601069T00
0 601 069 T00
0.601.069.T00
EAN
4059952593678
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přijímače pro lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952593678 |
| Balení: | karton |
| Vhodný pre: | GRL 650 CHVG Professional |
| Dosah: | 0 – 325 m |
| Napájanie: | 2 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Ochrana proti prachu a vode: | IP 67 |
| Hmotnosť, cca: | 380 g |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Šírka: | 79 mm |
| Výška: | 33 mm |
| Presnosť merania (jemná/hrubá): | ± 0.5 mm/± 10 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
