Bosch Laserový přijímač LR 45
Kód: 0601069L00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Držák, 2 baterie 1,5 V LR6 (AA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Seznamte se s vynikajícím společníkem pro rychlou a snadnou nivelaci
- Rychlá a snadná detekce laseru díky dlouhé přijímací ploše a oboustrannému podsvícenému displeji s funkcí kompenzace v mm
- Umožňuje snadnou detekci zelených a červených laserových paprsků
- Vždy připravený na práce na náročných staveništích: díky ergonomické měkké úchopové ploše a ochraně IP 66 proti prachu a vodě je ideálním přístrojem do náročných podmínek
- Šest stupňů nastavení citlivosti a tři stupně hlasitosti (včetně možnosti vypnutí) nabízí flexibilitu pro snadné přizpůsobení na jakémkoli staveništi
- Integrovaná vodováha ještě více zjednodušuje nivelaci
- Přístroj je vhodný pro použití v interiéru i exteriéru a je ideálním pomocníkem při výkopových pracích, terénních úpravách, fasádních pracích, lití betonu, instalacích HVAC (topení, ventilace, klimatizace) a mnoha dalších
- Vhodný pro lasery Bosch: GRL Professional
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch LR 45 Professional: Podrobnější informace
Robustní laserový přijímač Bosch LR 45 Professional umožňuje snadnou detekci zelených a červených laserových paprsků. Dlouhá přijímací plocha přístroje a oboustranný podsvícený displej s funkcí kompenzace v mm zaručuje bezproblémovou detekci laseru. Vždy připravený na práce na náročných staveništích: díky ergonomické měkké úchopové ploše a ochraně IP 66 proti prachu a vodě je ideálním přístrojem do náročných podmínek. Šest stupňů nastavení citlivosti a tři stupně hlasitosti (včetně možnosti vypnutí) nabízí flexibilitu pro snadné přizpůsobení na jakémkoli staveništi. Přístroj LR 45 Professional je vhodný pro použití v interiéru i exteriéru a je ideálním pomocníkem při výkopových pracích, terénních úpravách, fasádních pracích, lití betonu, instalacích HVAC (topení, ventilace, klimatizace) a mnoha dalších. LR 45 Professional nabízí dlouhý pracovní dosah až 300 m. Integrovaná vodováha ještě více zjednodušuje nivelaci.
Objednávací číslo Bosch
0601069L00
0 601 069 L00
0.601.069.L00
EAN
3165140869126
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přijímače pro lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140869126 |
| Balení: | karton |
| Dosah: | 300 m |
| Napájanie: | 2 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Ochrana proti prachu a vode: | IP 66 |
| Dĺžka: | 158 mm |
| Šírka: | 80 mm |
| Výška: | 34 mm |
| Presnosť merania (jemná/hrubá): | ± 0,5 mm/± 10 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
