Bosch Laserový přijímač LR 60
Kód: 0601069P00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Držiak přijímače, 2x baterie 1,5 V LR6 (AA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Rychlá a jednoduchá laserová detekce – využívejte vysoce kvalitní výsledky s přístrojem LR 60 Professional
- Rychlá a jednoduchá laserová detekce – robustní vysoce kvalitní rotační laserový přijímač LR 60 Professional je vynikajícím pomocníkem při práci s přístrojem GRL 600 CHV Professional
- Přijímací plocha o délce 125 mm a oboustranný displej s podsvícením a funkcí offsetu umožňují rychlou a jednoduchou laserovou detekci a efektivní práci
- Přístroj je vždy připraven i na náročnější práce díky odolné konstrukci, robustnímu pogumovanému tělu, odolné pogumované klávesnici a stupni ochrany IP67 před prachem a vodou
- Komunikace s GRL 600 CHV poskytuje další funkce včetně uživatelské kalibrace (uCAL) a režimu středové linie, které umožňují dosáhnout méně chyb a spolehlivější výsledky
- Tento přijímač můžete používat s přístrojem GRL 600 CHV při výkopových a navážecích pracích, montáži bednění na beton, terénních úpravách a fasádních pracích
- Laserový přijímač LR 60 je vybaven i různými nastaveními citlivosti a hlasitosti a lze jej přizpůsobit každému pracovnímu prostředí
- Poskytuje velký pracovní rozsah až do 300 m
- Indikátory LED přijímače s nastaveními jasu pomáhají detekovat laserový paprsek a vodováha zaručuje přesné výsledky
- Vhodný pro rotační lasery Bosch: GRL 600 CHV Professional
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch LR 60 Professional: Podrobnější informace
Rychlá a jednoduchá laserová detekce – robustní vysoce kvalitní rotační laserový přijímač Bosch LR 60 Professional je vynikajícím pomocníkem při práci s přístrojem GRL 600 CHV Professional. Přijímací plocha o délce 125 mm a oboustranný displej s podsvícením a funkcí offsetu umožňují rychlou a jednoduchou laserovou detekci a efektivní práci. Přístroj je vždy připraven i na náročnější práce díky odolné konstrukci, robustnímu pogumovanému tělu, odolné pogumované klávesnici a stupni ochrany IP67 před prachem a vodou. Komunikace s GRL 600 CHV poskytuje další funkce včetně uživatelské kalibrace (uCAL) a režimu středové linie, které umožňují dosáhnout méně chyb a spolehlivější výsledky. Tento přijímač můžete používat s přístrojem GRL 600 CHV při výkopových a navážecích pracích, montáži bednění na beton, terénních úpravách a fasádních pracích. Laserový přijímač LR 60 je vybaven i různými nastaveními citlivosti a hlasitosti a lze jej přizpůsobit každému pracovnímu prostředí. Poskytuje velký pracovní rozsah až do 300 m. Indikátory LED přijímače s nastaveními jasu pomáhají detekovat laserový paprsek a vodováha zaručuje přesné výsledky.
Objednací číslo Bosch
0601069P00
0 601 069 P00
0.601.069.P00
EAN
3165140976473
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přijímače pro lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140976473 |
| Balení: | karton |
| Vhodný pre: | GRL 600 CHV Professional |
| Dosah: | 0 – 300 m |
| Napájanie: | 2 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Ochrana proti prachu a vode: | IP 67 |
| Hmotnosť, cca: | 380 g |
| Dĺžka: | 175 mm |
| Šírka: | 79 mm |
| Výška: | 33 mm |
| Presnosť merania (jemná/hrubá): | ±0.5 mm, ±1mm, ±2mm, ±5mm, ±10mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
