Bosch Laserový přijímač LR 1G
Kód: 0601069700
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Držiak 1 608 M00 05A, 1x 9 V 6LR61 baterie (blok), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Šikovný přijímač pro vnitřní a venkovní prostředí s dosahem až 150 m v kombinaci s rotačním laserem GRL 300 HVG Professional
- Optická a akustická indikace zelené úrovně laserového paprsku
- Ochrana proti prachu a stříkající vodě (IP 65)
- Magnety na horní straně pro lepší upevnění
- Dva stupně přesnosti měření
- Třístupňový reproduktor
- Univerzální držák pro upevnění měřicích látek
- Magnety pro použití na stropě
- Robustní kryt s pogumovaným povrchem
- Automatické vypínání po 5–8 minutách
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0601069700
0 601 069 700
0.601.069.700
EAN
3165140583183
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přijímače pro lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140583183 |
| Balení: | karton |
| Vhodný pre: | GRL 300 HVG |
| Dosah: | 0 – 150 m |
| Napájanie: | 1x 9 V blok 6LR61 |
| Ochrana proti prachu a vode: | IP 65 |
| Presnosť merania (jemná/hrubá): | ± 1 mm/± 3 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
