Bosch Laserový přijímač LR 2
Kód: 0601069100
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1x 9 V 6LR61 baterie (blok), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Praktický přijímač pro dosah do 50 m
- Snadná montáž na měřicí lať
- Vyrovnávání úrovně s laserovým paprskem, opticky (na displeji a pomocí LED diod) a akusticky, pro práci při různých světelných podmínkách
- Praktický displej se všemi potřebnými informacemi
- Magnety na horní straně – pro lepší upevnění
- Hodí se pro GLL 2-50, GLL 2-80 P, GLL 3-50, GLL 3-80 P Professional
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednávací číslo Bosch
0601069100
0 601 069 100
0.601.069.100
EAN
3165140517904
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přijímače pro lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140517904 |
| Balení: | karton |
| Vhodný pre: | GLL 2-50, GLL 2-80 P, GLL 3-50, GLL 3-80 P |
| Dosah: | 5 – 50 m |
| Napájanie: | 1x 9 V blok 6LR61 |
| Ochrana proti prachu a vode: | IP 54 |
| Hmotnosť, cca: | 200 g |
| Dĺžka: | 74 mm |
| Šírka: | 41 mm |
| Výška: | 150 mm |
| Presnosť merania (jemná/hrubá): | ± 1 mm/± 3 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
