Bosch Laserový prijímač LR 3-2
Kód: 0601069U00
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Držiak pro laserové přijímače LR 6/7 1 608 M00 C1L, Ochranné pouzdro, 2 baterie 1,5 V LR6 (AA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Schopnost rozpoznat zelené a červené laserové čáry
- Velké 8 cm přijímací pole pro rychlou detekci laserového paprsku
- Vyrovnání úrovně s laserovým paprskem, opticky (na displeji a pomocí LED diod) a akusticky, pro práci za různých světelných podmínek
- Praktický přijímač pro dosah až 50 m
- Praktický displej se všemi potřebnými informacemi
- Magnety na horní straně – pro lepší upevnění
- Rychlé a snadné upevnění na vhodném držáku bez šroubů
- Vhodný pro lasery Bosch od roku 2018: GCL 2-50 C Professional, GCL 2-50 CG Professional, GCL 3-80 Professional, GCL 3-80 C Professional, GCL 3-80 G Professional, GCL 3-80 CG Professional
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0601069J00
0 601 069 J00
0.601.069.J00
EAN
3165140835572
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přijímače pro lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423339086 |
| Balení: | karton |
| Vhodný pre: | GCL 2-50 C, GCL 2-50 CG, GLL 3-80, GLL 3-80 C, GLL 3-80 G, GLL 3-80 CG |
| Dosah: | 5 – 50 m |
| Napájanie: | 2 batérie LR6, 1,5 V (AA) |
| Ochrana proti prachu a vode: | IP 54 |
| Hmotnosť, cca: | 150 g |
| Dĺžka: | 73 mm |
| Šírka: | 28 mm |
| Výška: | 137 mm |
| Presnosť merania (jemná/hrubá): | ± 1 mm/± 3 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
