Bosch Laserový přijímač LR 1
Kód: 0601015400
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Držiak 1 608 M00 05F, 1x 9 V 6LR61 batéria (blok), Balenie kartón
Výhody náradia pre používateľa
- Šikovný prijímač do vnútorných a vonkajších priestorov s dosahom až 200 m v kombinácii s rotačným laserom GRL 400 H Professional a GRL 300 HV Professional
- Optické a akustické vyrovnávanie úrovne s laserovým lúčom
- Ochrana proti prachu a striekajúcej vode (IP 65)
- Magnety na hornej strane pre lepšie upevnenie
- Dva stupne presnosti merania
- Trojstupňový reproduktor
- Univerzálny držiak na upevnenie meracích prvkov
- Magnety na použitie na strope
- Robustný kryt s gumovým povlakom
- Automatické vypínanie po 5–8 minútach
Meracia technika Bosch Professional - náradie pre profesionálov
Práca s náradím
Objednávacie číslo Bosch
0601015400
0 601 015 400
0.601.015.400
EAN
3165140486965
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přijímače pro lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140486965 |
| Balení: | karton |
| Vhodný pre: | GRL 400 H, GRL 300 HV |
| Dosah: | 0 – 200 m |
| Napájanie: | 1x 9 V blok 6LR61 |
| Ochrana proti prachu a vode: | IP 65 |
| Hmotnosť, cca: | 360 g |
| Dĺžka: | 145 mm |
| Šírka: | 75 mm |
| Výška: | 30 mm |
| Presnosť merania (jemná/hrubá): | ± 1 mm/± 3 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
