Bosch Laserový přijímač LR 6
Kód: 0601069H00
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 baterie 1,5 V LR03 (AAA), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Praktický přijímač pro dosah až 50 m
- Vyrovnání úrovně s laserovým paprskem, opticky a akusticky, pro práci za různých světelných podmínek
- Rychlé a snadné upevnění na vhodném držáku bez šroubů
- Rychlé rozpoznání laserové linie pomocí 5 cm dlouhé oblasti příjmu
- Magnety na horní straně – pro lepší upevnění
- Vhodný pro lasery Bosch od roku 2018: GCL 2-50 C Professional, GLL 3-80 Professional, GLL 3-80 C Professional, GLL 5-50 X Professional
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0601069H00
0 601 069 H00
0.601.069.H00
EAN
3165140835565
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Přijímače pro lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140835565 |
| Balení: | karton |
| Vhodný pre: | GCL 2-50 C, GLL 3-80, GLL 3-80 C, GLL 5-50 X |
| Dosah: | 5 – 50 m |
| Napájanie: | 2 batérie LR03, 1,5 V (AAA) |
| Ochrana proti prachu a vode: | IP 54 |
| Hmotnosť, cca: | 120 g |
| Dĺžka: | 123 mm |
| Šírka: | 69 mm |
| Výška: | 28 mm |
| Presnosť merania (jemná/hrubá): | ± 1 mm/± 3 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
