Bosch Rotační laser GRL 600 CHV
Kód: 0601061F00
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Voucher na kalibraci Zdarma
Každý zákazník získá od nás při nákupu kteréhokoli rotačního laseru GRL v nabídce (včetně novinek GRL18V-3-31G a GRL18V-4-34CVG) v období mezi 01.05.2026 – 31.08.2026 voucher na bezplatnou kalibraci tohoto měřicího přístroje s platností až do 31.12.2028.
Rozsah dodávky
GRL 600 CHV Professional, Laserový přijímač LR 60 Professional, Držák přijímače RB 60 Professional, Dálkové ovládání RC 6 Professional, Akumulátorový adaptér BA 1 Professional, Nástěnný držák WM 6 Professional, 1x Li-Ion akumulátor 4,0 Ah, Rychlonabíječka, 4x baterie 1,5 V LR20 (D), 4x baterie 1,5 V LR6 (AA), Laserová cílová destička, Brýle pro sledování laserového paprsku (červené), Balení přenosný kufr
Uživatelské výhody nářadí
- Získejte přesné výsledky a ušetřete čas díky novince GRL 600 CHV – vynikajícímu přístroji pro náročné práce
- Přínosy pro uživatele včetně tzv. důvodu důvěry
- Vysoká flexibilita ve špatných povětrnostních podmínkách, robustní konstrukce, ochrana proti nárazům a třída ochrany IP68 proti prachu a vodě
- Intuitivní ovládání prostřednictvím displeje a přístup k aplikaci pro vzdálenou nivelaci, která vizualizuje všechny funkce včetně nastavení dvojitého sklonu, aby ušetřila čas
- Praktický dlouhodobý provoz se systémem akumulátorů třídy 18 V a alkalickými bateriemi (adaptér součástí balení)
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GRL 600 CHV Professional: Podrobnější informace
Náročné pracovní podmínky – robustní přístroj Bosch GRL 600 CHV Professional zvládne i ta nejnáročnější prostředí. Odolná konstrukce poskytuje ochranu před nárazy a třída ochrany IP68 chrání před prachem a vodou, a to včetně prostoru pro akumulátor, díky čemuž zaručuje mimořádně flexibilní práci i ve zhoršených povětrnostních podmínkách. Nabízí praktickou konektivitu, umožňuje soustředěnější práci a lepší časovou efektivitu. Ovládání přístroje je intuitivní díky displeji a přístupu k aplikaci pro vzdálenou nivelaci, která vizualizuje všechny funkce včetně nastavení dvojitého sklonu a ušetří vám cenný čas. Tento velmi přesný laser nabízí dlouhou dobu provozu a možnost nepřetržité práce, a to díky systému akumulátoru 18 V nebo použitím dodaných alkalických baterií. Tento přístroj je určen pro používání v exteriéru při měření výkopových a násypových prací, bednění na beton, krajinářských a fasádních prací. GRL 600 CHV je rovněž vybaven vysoce kvalitním přijímačem s přijímací plochou velikosti 125 mm, oboustranným displejem a funkcí offsetu v milimetrech. Kalibrace nářadí je rychlá a jednoduchá – postupujte podle jednotlivých pokynů prostřednictvím intuitivní aplikace, která vám ušetří čas a zdroje a zaručí přesné výsledky při každé práci. Praktický „maskovací režim“ dostupný v aplikaci zabraňuje odrazům a interferencím s jinými zařízeními na pracovišti.
Objednací číslo Bosch
0601061F00
0 601 061 F00
0.601.061.F00
EAN
3165140869096
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rotační lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140869096 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Laserová dióda: | 630 – 650 nm, < 1mW |
| Pracovná teplota: | -10 – 50 °C |
| Skladovacia teplota: | -20 – 50 °C |
| Trieda lasera: | 2 |
| Projekcia: | 1x 360° |
| Pracovný rozsah s prijímačom: | 600 m (priemer) |
| Pracovná oblasť bez prijímača: | 60 m (priemer) |
| Presnosť nivelácie pri vzdialenosti 30 m - horizontálne: | ± 1,5 mm |
| Presnosť nivelácie pri vzdialenosti 30 m - vertikálne: | ± 3 mm |
| Rozsah samonivelácie (pri sklone do 3 %): | ± 8,5 % (± 5°) |
| Čas nivelácie: | 30 s |
| Rýchlosť rotácie: | 150 / 300 / 600 ot/min |
| Jednoosová/dvojosová sklonová prevádzka: | ±8,5 % |
| Presnosť sklonovej prevádzky: | ±0,2 % |
| Max. výška použitia nad referenčnou výškou: | 2 000 m |
| Max. relatívna vlhkosť vzduchu: | 90 % |
| Divergencia: | < 1,5 mrad (plný uhol) |
| Napájanie: | Bosch Li-Ion 18V Professional alebo 4x batéria 1,5 V LR20 (D) |
| Čas prevádzky, max. - akumulátor 4,0 Ah: | 60 h |
| Čas prevádzky, max. - batérie: | 70 h |
| Statívový závit: | 2x 5/8" (horizontálne a vertikálne) |
| Hmotnosť, cca: | 4,3 kg |
| Farba laserovej línie: | červená |
| Ochrana proti prachu a striekajúcej vode: | IP 68 |
| Odporúčaný laserový prijímač: | LR 60 Professional |
| Kompatibililné diaľkové ovládanie: | RC 6 Professional |
#BOSCHTESTCENTRE - Test ochrany rotačného laseru GRL 600 CHV Professional proti nárazu
#BOSCHTESTCENTRE - Test ochrany rotačného laseru GRL 600 CHV Professional proti vode
Ako GRL 600 CHV Professional zlepšuje tvoju presnosť a šetrí čas
Ako ovládať GRL 600 CHV Professional z aplikácie Levelling Remote
Ako skalibrovať GRL 600 CHV pomocou funkcie uCal
Bosch Professional GRL 600 CHV a aplikácia Levelling Remote
Eric vysvetľuje flexibilitu GRL 600 CHV Professional
Eric vysvetľuje výhody veľkého displeja GRL 600 CHV Professional
Eric vysvetľuje: Ako ovládať GRL 600 CHV Professional na diaľku?
Eric vysvetľuje: Ako ovládať GRL 600 CHV Professional pomocou aplikácie Levelling Remote?
Eric vysvetľuje: Čo je súčasťou balenia GRL 600 CHV Professional?
Eric vysvetľuje: Čo robí z GRL 600 CHV Professional vhodný prístroj do každého prostredia?
Eric vysvetľuje: Jak ti LR60 pomôže pri používaní GRL 600 CHV Professional?
Eric vysvetľuje: Možnosti napájania GRL 600 CHV Professional?
Eric vysvetľuje: Prečo je potrebné, aby bol GRL 600 CHV Professional odolný?
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
