Bosch Rotační laser GRL 300 HV + LR 45, L-Boxx
Kód: 0601061506
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Voucher na kalibraci Zdarma
Každý zákazník získá od nás při nákupu kteréhokoli rotačního laseru GRL v nabídce (včetně novinek GRL18V-3-31G a GRL18V-4-34CVG) v období mezi 01.05.2026 – 31.08.2026 voucher na bezplatnou kalibraci tohoto měřicího přístroje s platností až do 31.12.2028.
Rozsah dodávky
GRL 300 HV Professional, Laserový přijímač LR 45 Professional 0601069L00, 2x nabíjecí baterie 1,2 V HR6 (AA) VARTA, 2x nabíjecí baterie 1,2 V HR20 (D) VARTA, nabíječka VARTA, Balení L-BOXX 238
Uživatelské výhody nářadí
- Jednoduchá obsluha díky jednomu tlačítku na jednu funkci a díky indikaci se samovysvětlujícími symboly
- Rychle nastavitelný v horizontálním a vertikálním použití, pomocí automatické samonivelace 8 % (± 5°)
- Zapínatelná funkce varování při otřesu zabraňuje chybám při nivelaci - při vibracích nebo otřesech
- Variabilní rychlost rotace: vyšší rychlost při práci s přijímačem, nižší rychlost pro lepší viditelnost
- Režim výseku zaručující lepší viditelnost
- Určen pro zjišťování a kontrolu exaktně vodorovných výškových rovin, svislých linií, zaměřovacích linií (souběžnic) a bodů na svislici
- Rotační laser je vhodný pro používání ve vnitřním i venkovním prostředí
- IP 54 - chráněno proti prachu a stříkající vodě
Měřicí technika Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
0601061506
0 601 061 506
0.601.061.506
EAN
4053423300994
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rotační lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423300994 |
| Balení: | L-BOXX |
| Barva laseru: | červená |
| Levelling PRO Deal: | ano |
| Typ napájení: | baterie LR20 |
| Závit: | 5/8" |
| Dióda lasera: | 635 nm, < 5 mW |
| Trieda lasera: | 3R |
| Pracovný rozsah - polomer - Bez laserového prijímača cca: | 30 m |
| Pracovný rozsah - polomer - S laserovým prijímačom cca: | 0,5–150 m |
| Pracovný rozsah - priemer - S laserovým prijímačom cca: | 300 m |
| Presnosť nivelácie pri vzdialenosti 30 m: | ± 3 mm |
| Rozsah samonivelácie typicky: | ± 8 % (± 4,6°) |
| Rotačná rýchlosť: | 150/300/600 min-1 |
| Uhol otvorenia pri líniovej prevádzke: | 10/25/50° |
| Stupeň ochrany: | IP 54 |
| Hmotnosť: | 1,8 kg |
| Dĺžka: | 190 mm |
| Šírka: | 180 mm |
| Výška: | 170 mm |
Rotačný laser Bosch GRL 300 HV / HVG Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
