Bosch Křížový laser Quigo, karton
Kód: 0603663520
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x baterie 1,5 V LR03 (AAA), MM 2 (3 603 F92 200), Rychlomontážní adaptér, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Promítá současně vertikální i horizontální laserovou čáru
- Automatické vyrovnání – vždy 100 % rovně
- Flexibilní umístění dodaným univerzálním držákem MM 2
- Ideální pro věšení obrazů, obkládání, montáž garnýží na záclony, bordur, tapet a instalaci kuchyňského a koupelnového nábytku
- Flexibilní upevnění dodanou univerzální svorkou MM 2 a adaptérovou deskou
- Super jednoduchá manipulace
- Možné zafixování adaptérové desky na horní, dolní a zadní straně
- Nové nastavení výšky adaptérové desky umožňuje snadné a přesné nastavení laserové linie
- Šikmé linie jsou umožněny díky sklonu přístroje
Měřicí technika Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Snadné vyrovnávání s Bosch Quigo umožňuje rychlé a přesné výsledky při různých pracích
Využívejte snadné a přesné vyrovnávání při různých pracích v domácnosti díky křížovému laseru Bosch Quigo. Současné promítání horizontálních a vertikálních laserových linií tohoto nářadí usnadňuje vyrovnávání předmětů nebo vzorů jednoduše a rychle díky automatickým přímým liniím. Věšení obrazů a polic, umísťování tapet nebo obkladů a vyrovnávání různých dekorativních předmětů rychle, přesně (±0,8 mm/m), jednoduše a intuitivně díky jedinému posuvnému tlačítku. Disponuje rozsahem samonivelace ±4° a promítá perfektní laserový kříž pro přesné a jednoduché vyrovnávání předmětů na stěně, a to i když se přístroj nachází na mírně nerovném povrchu. Nářadí obsahuje univerzální svorku MM2 a desku adaptéru pro snadné a univerzální umístění.
Objednací číslo Bosch
0603663520
0 603 663 520
0.603.663.520
EAN
3165140836081
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Měřicí lasery |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140836081 |
| Balení: | karton |
| Farba lúča: | červená |
| Pracovný rozsah, cca: | 10 m |
| Laserová dióda: | 635 nm |
| Trieda lasera: | 2 |
| Typický čas autonivelácie: | 6 s |
| Rozsah nivelácie: | ± 4 ° |
| Presnosť: | ± 0,8 mm/m |
| Statívový závit: | 1/4" |
| Hmotnosť: | 0,22 kg |
| Batéria: | 2x 1,5 V LR03 (AAA) |
#BetterBePrepared s Quigo - digitální křížový laser Bosch
Meracie prístroje Bosch. Jednoduché ako vždy. Udržateľnejšie než v minulosti.
Samonivelujúci krížový líniový laser Quigo
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
