Bosch Hoblík PHO 3100
Kód: 0603271100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Paralelní doraz 2607000102, Inbusový klíč, Otočný hoblovací nůž z tvrdokovu 2608635376, Balení kufr z plastu
Uživatelské výhody nářadí
- Kompaktní design a nízká hmotnost usnadňují práci
- Velmi kvalitní povrch, což zajišťují maximální volnoběžné otáčky a vysokokvalitní nože Woodrazor
- Rychlé a efektivní použití, největší hloubka své třídy až 3,1 mm
- Tvar V Tří drážek s různými velikostmi dovoluje pohodlně srážet hrany
- Třísky vyhazované do pravé nebo levé strany podle druhu práce, lze připojit sáček na prach nebo průmyslový vysavač
- Optimalizace dmychadla pro vyhazování třísek brání ucpání, z čehož plyne práce bez přerušení
- Automaticky vyklápěná odkládací opěrka pro zabránění poškozování obrobků a při uložení i hoblovacích nožů
- Pomocí kombinované vodicí rukojeti, na které se nastavuje tloušťka třísky, se hoblík spolehlivě vede a plynule nastavuje
- Aretace proti zapnutí
- Drážky tvaru V
- Odkládací opěrka
- Oboustranné vyhazování třísek
- Paralelní doraz
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Výkonné, přesné, kvalitní hoblování díky Bosch PHO 3100 s hloubkou řezu do 3,1 mm
Vychutnejte si výsledky v nejvyšší kvalitě, díky přesnému výkonu kompaktního hoblíku Bosch PHO 3100. Výkonný 750 W motor je ideální pro náročné úkoly do hloubky 3,1 mm. Hladké povrchy se dosahují bez námahy díky patentovanému systému nožů Woodrazor, kombinovanému s vysokými volnoběžnými otáčkami. Oboustranný systém vyhazování třísek s přístupem pro sáček na prach nebo vysavač udržuje čistější pracoviště. Je ideální pro hoblování, srážení hran a odstraňování nátěrů z tvrdého a měkkého dřeva. Součástí je paralelní doraz, který usnadňuje přímé a přesné hoblování.
Objednávací číslo Bosch
0603271100
0 603 271 100
0.603.271.100
EAN
3165140441155
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hoblíky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140441155 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Príkon: | 750 W |
| Výkon: | 420 W |
| Hrúbka úberu: | 0 – 3,1 mm |
| Hĺbka poldrážky: | 0 – 9 mm |
| Hobľovacia šírka: | 82 mm |
| Voľnobežné otáčky: | 16.500 min-1 |
| Hmotnosť: | 2,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
