Bosch Hoblík GHO 40-82 C, L-Boxx
Kód: 060159A76A
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Paralelní doraz 2607000102, Hloubkový doraz 1608132006, Sáček na prach 2605411035, Přídavný nůž 2608635376, 1/1 vložka do L-BOXX, nářadí 2608438051, Balení L-BOXX 238 1600A001RS
Výhody pro uživatele
- Nejvyšší kvalita povrchu díky ultraostrým nožům a konstantním otáčkám i při práci s tvrdým dřevem
- Nejrychlejší a nejlevnější výměna nožů na trhu díky otočným nožům Woodrazor s dlouhou životností a nejjednoduššímu nastavování
- Nejdelší životnost díky přesným hliníkovým pouzdrům ložisek a termodynamické ochraně motoru
- Snadné a přesné nastavování tloušťky třísek s dobrým odečítáním
- Komfortní práce díky volitelnému vyhazování třísek vpravo nebo vlevo
- 3 drážky ve tvaru V pro snadné a flexibilní srážení hran
- Ochrana obrobku díky odkládací opěrce
- Zajišťovací tlačítko proti spuštění pro leváky a praváky
- Zásobník na hoblovací nože a klíč
- Rukojeť a vodicí rukojeť s měkkou tlumicí vložkou
- S kompletním příslušenstvím (hoblovací nože z tvrdokovu, hloubkový doraz, doraz pro hoblování poldrážky)
- Konstantní elektronika
- Odsávání prachu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GHO 40-82 C Professional: Podrobnější informace
Elektrická hoblík Bosch GHO 40-82 C Professional dosahuje vynikající kvalitu povrchu. Ultra ostré nože a konstantní rychlost zajišťují vynikající výsledky hoblování a vysokou kvalitu povrchu. Snadné nastavení odebírání třísek navíc umožňuje rychlou a pohodlnou práci. Maximální životnost díky přesnému hliníkovému pouzdru ložiska a termodynamické ochraně motoru. Toto elektrické nářadí je vhodné pro hoblování dřeva. Je kompatibilní s různými sáčky na prach, vodicími lištami a odsávacím systémem Bosch Click & Clean. Bosch GHO 40-82 C Professional obsahuje odolný oboustranný nůž Woodrazor. Konstantní otáčky elektrického hoblíku Bosch zajišťují rovnoměrné výsledky.
Objednací číslo Bosch
060159A76A
0 601 59A 76A
0.601.59A.76A
EAN
3165140619363
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hoblíky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140619363 |
| Balení: | L-BOXX |
| Menovitý príkon: | 850 W |
| Výkon: | 450 W |
| Nastaviteľná hrúbka triesky: | 0 – 4,0 mm |
| Hmotnosť: | 3,2 kg |
| Nastavenie hĺbky poldrážky: | 0 – 24 mm |
| Voľnobežné otáčky: | 14.000 min-1 |
| Dĺžka: | 296,0 mm |
| Šírka: | 169,0 mm |
| Výška: | 173,0 mm |
| Hobľovacia šírka: | 82 mm |
Hoblík Bosch GHO 40-82 C Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
