Bosch Hoblík GHO 6500
Kód: 0601596000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Paralelní doraz, Inbusový klíč, Přípravek na broušení hoblovacího nože HSS, Nastavovací přípravek pro hoblovací nůž HSS, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonný 650 W motor pro velké rychlosti hoblování
- Nový design nastavovacího zařízení pro max. 2,6 mm hloubku záběru
- Optimalizované vedení vzduchu pro vyhazování pilin
- Uživatelsky přívětivé blokování zapnutí pro praváky i leváky
- Ochrana obrobku díky odkládací opěrce
- 2 ks hoblovacích nožů HSS s možností dobrušování, pro nižší náklady na údržbu
- Odolná deska se 3 drážkami ve tvaru písmene V
- Ergonomická rukojeť pro pohodlné držení při hoblování
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GHO 6500 Professional: Podrobnější informace
Elektrická hoblík Bosch GHO 6500 Professional díky výkonnému motoru až 650 Watt zvládne hoblování do hloubky 2,6 mm. Piliny po hoblování jsou účinněji vyhazovány díky optimalizovanému vedení vzduchu. Odkládací opěrka na spodní straně chrání obrobek proti nechtěnému poškození. Hoblík má klasický dvounožový systém, nože lze opakovaně brousit.
Objednací číslo Bosch
0601596000
0 601 596 000
0.601.596.000
EAN
3165140831987
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hoblíky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140831987 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 650 W |
| Nastaviteľná hrúbka triesky: | 0 – 2,6 mm |
| Hmotnosť: | 2,8 kg |
| Nastavenie hĺbky poldrážky: | 0 – 9 mm |
| Voľnobežné otáčky: | 16.500 min-1 |
| Hobľovacia šírka: | 82 mm |
| Šírka ostrí: | 3 mm |
| Dĺžka: | 280 mm |
| Šírka: | 158 mm |
| Výška: | 140 mm |
Hoblík Bosch GHO 6500 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
