Bosch Akumulátorová hoblík GHO 12V-20, L-Boxx, 2x aku
Kód: 06015A7001
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 3,0 Ah, Rychlonabíječka, 2x Nůž do hoblíku, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- EC Motor: vysoce výkonný bezkartáčový motor
- 12V Systém: výměnný akumulátor pro všechny typy 12V modrého nářadí
- Držák na nůž: vložka pro uchycení druhého hoblovacího nože
- Přepínatelné odsávání prachu: nastavení odsávání prachu závisí na směru hoblování. Vhodné pro prachový sáček
- Škála příslušenství: perfektně přizpůsobitelný s celým sortimentem Bosch příslušenství (56mm nůž)
- Vysoce kvalitní komponenty: kryt hoblíku vyrobený z jednoho hliníkového bloku
- Perfektní nastavení hloubky: bezproblémové a snadné nastavení hoblovací hloubky
- Výborně navržená ergonomie: optimalizováno pro používání jednou rukou s ergonomickou polohou ruky
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06015A7001
0 601 5A7 001
0.601.5A7.001
EAN
3165140866590
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hoblíky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140866590 |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 3,0 Ah |
| Voľnobežné otáčky: | 14.500 min-1 |
| Hĺbka drážky: | 0 – 17 mm |
| Hrúbka triesok: | 0 – 2 mm |
| Hobľovacia šírka, max.: | 56 mm |
| Aplikácia na tvrdé drevo (hĺbka x šírka): | 1,0 x 30 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,5 kg |
| Dĺžka: | 255 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Výška: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
