Bosch Akumulátorová hoblík GHO 185-LI, solo
Kód: 06015B5021
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Vodicí rameno 1619PB4338, Montážní klíč 1619PC1531, Sáček na prach 1619PC1532, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Přesná technická konstrukce zaručuje trvalou rovinnost povrchu dřeva
- Snadná práce kdekoli díky svobodě akumulátoru
- Bezuhlíkový motor Bosch poskytuje výkon podobný elektrickému nářadí
- Rychlá výměna nože bez nastavování díky systému výměny oboustranného nože TC
- Úspora času a námahy díky odstraňování prachu a duálnímu odstraňování hoblin
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GHO 185-LI Professional: Podrobnější informace
Bosch GHO 185-LI Professional zaručuje rovnoměrnou rovinnost během celého pracovního procesu díky preciznímu technickému zpracování. Akumulátorová hoblice dosahuje bezproblémovou tloušťku úběru 2,6 mm v jakémkoli dřevěném materiálu. Jeho výstupní výkon je podobný výkonu elektrického nářadí. Je vybaven vylepšeným odstraňováním prachu s odsáváním a duálním odstraňováním hoblin a umožňuje snadnou výměnu nože bez nutnosti vyrovnávání, aby se zajistila trvalá rovinnost. Bosch GHO 185-LI Professional je vhodný pro hoblování přírodních nebo zpracovaných dřevěných materiálů a pro odstraňování materiálu a dosažení rovného povrchu.
Objednací číslo Bosch
06015B5021
0 601 5B5 021
0.601.5B5.021
EAN
4059952661117
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hoblíky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952661117 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 14.000 min-1 |
| Hĺbka záberu: | 0 – 2,6 mm |
| Hrúbka drážky: | 0 – 9 mm |
| Hobľovacia šírka, max.: | 82 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,4 kg |
| Dĺžka: | 289 mm |
| Šírka: | 151 mm |
| Výška: | 185 mm |
JEDEN SYSTÉM A NEOBMEDZENÝ POTENCIÁL S BOSCH PROFESSIONAL
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
