Bosch Akumulátorová hoblík GHO 12V-20, solo
Kód: 06015A7000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, 2x Nůž do hoblíku, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- EC Motor: vysoce výkonný bezkartáčový motor
- 12V Systém: výměnný akumulátor pro všechny typy 12V modrého nářadí
- Držák na nůž: vložka pro uchycení druhého hoblovacího nože
- Přepínatelné odsávání prachu: nastavení odsávání prachu závisí na směru hoblování. Vhodné pro prachový sáček
- Škála příslušenství: perfektně přizpůsobitelný s celým sortimentem Bosch příslušenství (56mm nůž)
- Vysoce kvalitní komponenty: kryt hoblíku vyrobený z jednoho hliníkového bloku
- Perfektní nastavení hloubky: bezproblémové a snadné nastavení hoblovací hloubky
- Výborně navržená ergonomie: optimalizováno pro používání jednou rukou s ergonomickou polohou ruky
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GHO 12V-20 Professional: Podrobnější informace
Bosch GHO 12V-20 Professional je první 12voltový akumulátorový hoblík svého druhu, který nabízí nový standard ve vedení nářadí. Optimalizované těžiště zajišťuje pohodlnou a ergonomickou manipulaci. Bezkartáčový EC motor a 12voltový akumulátorový systém umožňují kompaktní design. Ve spojení s bezdrátovou flexibilitou to má za následek nejlepší použitelnost v jakékoli pracovní poloze. Toto elektrické nářadí Bosch je vhodné pro hoblování dřeva. Je kompatibilní se všemi 12V bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 12V System), jakož i sáčky na prach a systémem odsávání prachu Bosch Click & Clean. Bosch GHO 12V-20 Professional má oboustrannou čepel Woodrazor.
Objednací číslo Bosch
06015A7000
0 601 5A7 000
0.601.5A7.000
EAN
3165140866583
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hoblíky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140866583 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 14.500 min-1 |
| Hĺbka drážky: | 0 – 17 mm |
| Hrúbka triesok: | 0 – 2 mm |
| Hobľovacia šírka, max.: | 56 mm |
| Aplikácia na tvrdé drevo (hĺbka x šírka): | 1,0 x 30 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,5 kg |
| Dĺžka: | 255 mm |
| Šírka: | 100 mm |
| Výška: | 110 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
