Bosch Hoblík GHO 26-82 D v kufru
Kód: 06015A4300
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Paralelní doraz, Inbusový klíč SW 2,5 1907950003, Látkový sáček na prach, Balení kufr
Uživatelské výhody nářadí
- 710 W motor pro hoblování do 2,6 mm
- Stabilní, rovná, hliníková základní deska pro nejlepší výsledky při hoblování se třemi drážkami ve tvaru "V"
- Nůž Woodrazor pro dlouhou životnost a lehké nastavení
- Vypínač Lock-On dosažitelný z obou stran pro leváky i praváky
- Jednoduché připojení vysavače pro efektivní odsávání
- Ochrana obrobku díky odkládací opěrce
- Komfortní práce díky volitelnému vyhazování třísek vpravo nebo vlevo
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GHO 26-82 D Professional:Podrobnější informace
Elektrická hoblík Bosch GHO 26-82 D Professional je všestranný hoblík. Jeho výkonný 710wattový motor poskytuje rychlé a přesné výsledky hoblování. Hoblík má také nastavitelnou možnost vyhazování třísek vlevo nebo vpravo a pohodlný systém odsávání prachu pro čistý pracovní povrch. Kompaktní konstrukce navíc nabízí pohodlnou manipulaci, která umožňuje práci i na těžko dostupných místech. Toto elektrické nářadí je vhodné pro hoblování dřeva. Je kompatibilní s různými sáčky na prach, vodicími lištami a odsávacím systémem Bosch Click & Clean. Bosch GHO 26-82 D Professional obsahuje odolný oboustranný nůž Woodrazor.
Objednací číslo Bosch
06015A4300
0 601 5A4 300
0.601.5A4.300
EAN
3165140771122
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hoblíky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140771122 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 710 W |
| Nastaviteľná hrúbka triesky: | 0 – 2,6 mm |
| Hmotnosť: | 2,8 kg |
| Nastavenie hĺbky poldrážky: | 0 – 9 mm |
| Voľnobežné otáčky: | 18.000 min-1 |
| Hobľovacia šírka: | 82 mm |
| Šírka ostrí: | 3 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
