Bosch Hoblík GHO 20-82 Professional
Kód: 06015A9100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Montážní klíč 1619PB4239, Paralelní doraz 1619PC2774, Prachový sáček 1619PC1532, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Hladká a rovná povrchová úprava umožněná konzistentním mechanismem kontroly hloubky a precizně opracovanou plochou hliníkovou základnou
- Řízené hoblování díky kompaktní konstrukci a optimalizovanému těžišti pro stabilní hoblování
- Eliminuje ucpávání dřevními třískami díky vylepšenému designu proudění vzduchu a poskytuje flexibilitu při vyhazování dřevních třísek z pravé nebo levé strany
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GHO 20-82 Professional: Podrobnější informace
Cenově dostupný přenosný hoblík Bosch GHO 20-82 Professional kombinuje vysoké standardy kvality Bosch s ergonomickým designem umožňujícím kontrolované hoblování pro hladkou povrchovou úpravu dřeva. Jeho kompaktní design s optimalizovaným těžištěm pomáhá předcházet námaze zápěstí a zvyšuje pohodlí při používání. Optimalizováno pro praváky i leváky, dřevní třísky se mohou vyhazovat z obou stran nástroje, čímž se minimalizuje rušení prachem. S výkonem až 700 W vytváří tento přenosný hoblík Bosch skvělou povrchovou úpravu i pro velmi tvrdé dřevo.
Objednací číslo Bosch
06015A9100
0 601 5A9 100
0.601.5A9.100
EAN
4053423357028
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hoblíky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423357028 |
| Balení: | karton |
| Menovitý príkon: | 700 W |
| Hobľovacia šírka: | 82 mm |
| Nastaviteľná hrúbka triesky: | 0 – 2 mm |
| Napätie, elektrické: | 230 V |
| Hmotnosť: | 2,7 kg |
| Nastavenie hĺbky poldrážky: | 0 – 9 mm |
| Voľnobežné otáčky: | 16 500 min-1 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
