Bosch Excentrická bruska PEX 400 AE
Kód: 06033A4000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Paper Assistant 2609004646, 1 brusný papír, Balení kufr z plastu
Uživatelské výhody nářadí
- Řada Expert třídy excentrických brusek Compact
- Síla a odolnost kompaktní konstrukce pro optimální manipulaci a snadnější práci
- Dosažení nejvyššího výkonu a zároveň mimořádně jemného výbrusu excentrickým principem pro vynikající broušení a leštění
- Optimalizace ergonomie a přídavné rukojeti, s nářadím se perfektně manipuluje a klidně se vede
- Systém mikrofiltrace Bosch pro čistou práci: prach se dostává zabudovaným odsávacím prvkem ke schránce s mikrofiltrem (v dodávce)
- Rychlá a pohodlná výměna brusného papíru Velcro upínáním
- Paper Assistant pro snadné upínání brusného papíru
- Plynule volitelné otáčky elektronikou Bosch podle materiálu
- Kabel je veden pomocí nového závěsného zařízení, aby bylo možné nářadí prakticky uložit
- Bosch Low Vibration
- Velcro upínání
- Systém mikrofiltrace
- Předvolba otáček
- Regulační elektronické funkce
- Přídavná rukojeť
- Hliníkový kryt
- Tlumení rukojeti měkkou vložkou
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Vychutnejte si výsledky v nejlepší kvalitě s Bosch PEX 400 AE na náročných středních a větších plochách.
Výsledky v nejvyšší kvalitě se dosahují použitím excentrické brusky Bosch PEX 400 AE. Výkonný 370 W motor je připraven na výzvu. Vychutnejte si komfortní práci v libovolné poloze, díky lehké konstrukci, druhé rukojeti pro přídavné vedení a nízkým vibracím. Pracovní otáčky lze nastavit jednoduše prostřednictvím elektronické předvolby otáček, aby vyhovovaly potřebám každé práce a materiálu. Jsou navrženy pro dokončení středně velkých až větších prací spojených s broušením a leštěním na dřevěných, natřených, lakovaných a leštěných rovných nebo zakřivených površích, jakož i tmeli a omítce. Mikrofiltrační schránka na prach snižuje prašnost.
Objednávací číslo Bosch
06033A4000
0 603 3A4 000
0.603.3A4.000
EAN
3165140594431
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Excentrické brúsky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140594431 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Menovitý príkon: | 370 W |
| Priemer brúsneho taniera: | 125 mm |
| Počet kmitov: | 4.000 – 26.000 min-1 |
| Excentricita: | 2,5 mm |
| Hmotnosť: | 1,9 kg |
Vyrob si barový stolek
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
