Bosch Akumulátorový rázový utahovák GDX 18V-200 C, L-Boxx, 5 Ah
Kód: 06019G4201
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 5,0 Ah, Rychlonabíječka, Vložka do L-BOXX, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- 3 stupně
- Připraveno na všechny možnosti použití díky upínání nástrojů 2 v 1: vnitřní šestihran 1/4" a vnější čtyřhran 1/2"
- Výkonné používání i na těžko přístupných místech díky nejlepšímu poměru délky hlavy a krouticího momentu
- Modul Bluetooth Connectivity poskytuje odezvu nářadí, plynulý rozběh a servisní informace prostřednictvím mobilního zařízení
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Pohodlná manipulace s nářadím díky rukojeti s měkkou tlumicí vložkou
- Volitelný Bosch Simply Connected GCY Professional: Modul připojení Bluetooth pro připojení k mobilnímu zařízení (není součástí dodávky)
- Integrované osvětlení LED s funkcí dosvitu pro osvětlení pracovní oblasti i na tmavých místech
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDX 18V-200 C Professional: Podrobnější informace
Kompaktní a výkonné nářadí Bosch GDX 18V-200 C Professional je kombinací rázového šroubováku a utahováku. Jedinečný držák nástavců 2 v 1 je vybaven vnitřním šestihranem 1/4’’ a čtyřhranem 1/2’’, díky čemuž je toto nářadí připraveno na šroubování i utahování. Toto nářadí s více rozhraními eliminuje potřebu samostatného rázového šroubováku a rázového utahováku. Díky vysokému krouticímu momentu a extrémně krátké hlavě je toto nářadí vynikající volbou pro náročné používání i na těžko dostupných místech. Bezkartáčový motor a funkce elektronické ochrany motoru Electronic Motor Protection (EMP) zaručují vysoký výkon, delší výdrž a delší životnost nářadí. GDX 18V-200 C je vynikající nářadí Bosch při práci se dřevem, kovem a ocelí. Nářadí je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional 18 V (Profesionální 18 V systém). Nářadí umožňuje až 3 stupně nastavení rázu, je připojitelné pomocí aplikace Bosch.
Objednací číslo Bosch
06019G4201
0 601 9G4 201
0.601.9G4.201
EAN
3165140918497
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140918497 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 1/4" vnitřní šestihran, 1/2" vnější čtyřhran |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň): | 0 – 1.100 min-1 |
| Voľnobežné otáčky (2. stupeň): | 0 – 2.300 min-1 |
| Voľnobežné otáčky (3. stupeň): | 0 – 3.400 min-1 |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 3 |
| Krútiaci moment, max.: | 200 Nm |
| Frekvencia rázov (1. stupeň): | 0 – 2.300 min-1 |
| Frekvencia rázov (2. stupeň): | 0 – 3.400 min-1 |
| Frekvencia rázov (3. stupeň): | 0 – 4.000 min-1 |
| Dĺžka hlavy: | 147 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,2 kg |
| Skrutky priemer: | M4 – M14 |
Bosch Professional: Rázový uťahovák alebo skrutkovač?
Obrábanie kovov s Bosch Professional
Rad GDX: Inovatívny rázový uťahovač a skrutkovač v jednom
Školenia s Bosch Professional: 18V rázové uťahovače Heavy Duty
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
