Bosch Akumulátorový rázový utahovák GDS 18V-350, kufr, 2x aku 4 Ah
Kód: 06019M5021
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 4,0 Ah, Rychlonabíječka, Balení kufr L-Case
Uživatelské výhody nářadí
- Snadno se používá, je efektivní a všestranný díky různým nastavením utahovacího momentu a ovládání rychlosti
- Praktické, výkonné nářadí s malou hlavou 131 mm, kompaktní převodovkou a efektivním bezuhlíkovým motorem
- Díky nastavením točivého momentu 85 Nm, 200 Nm nebo 350 Nm zvládne velké i malé šrouby
- Nepřerušovaná práce a méně nabíjení díky konstrukci se sníženou spotřebou energie
- Ideální nářadí na šroubování šroubů do závitů
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Dostatečný točivý moment 350 Nm pro běžné úkoly
- Držák nářadí s 1/2" vnějším čtyřhranem
- Osvětlení pracovní oblasti díky LED
- Nemá plynulý rozběh, každý stupeň má po spuštění jedny otáčky
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDS 18V-350 Professional: Podrobnější informace
I když si užíváte komfort malého nářadí, které můžete snadno nosit s sebou, nakonec vás jeho omezený výkon připravuje o čas. Bosch GDS 18V-350 je intuitivní rázový utahovák s bezuhlíkovým motorem, který je kompaktní a mimořádně efektivní. Díky malým rozměrům hlavy 131 mm a štíhlé rukojeti s měkkým úchopem se snadno používá, a to i ve stísněných prostorech. Zvolte si některá ze tří nastavení utahovacího momentu a přepněte výstupní výkon z 85 Nm na 200 Nm nebo na nejvyšších 350 Nm a zvládnete různé velikosti šroubů nebo zarezlé šrouby bez jejich poškození.
Toto je preferované praktické nářadí, pokud pracujete s kovy, v odvětví HVAC, při montáži lešení nebo v autoservisu. Užijte si šroubování šroubů bez námahy. Tento rázový utahovák zvládne i náročné práce, jako např. upevňování strojních šroubů.
Objednací číslo Bosch
06019M5021
0 601 9M5 021
0.601.9M5.021
EAN
4053423300970
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423300970 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 1/2" vnější čtyřhran |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Max. krútiaci moment: | 350 Nm |
| Záberový moment, max.: | 560 Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň): | 1 200 ot/min |
| Voľnobežné otáčky (2. stupeň): | 1 700 ot/min |
| Voľnobežné otáčky (3. stupeň): | 2 300 ot/min |
| Frekvencia príklepu (1. stupeň): | 1 800 min-1 |
| Frekvencia príklepu (2. stupeň): | 2 600 min-1 |
| Frekvencia príklepu (3. stupeň): | 3 400 min-1 |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 3 |
| Max. uťahovací moment (1. stupeň): | 85 Nm |
| Max. uťahovací moment (2. stupeň): | 200 Nm |
| Max. uťahovací moment (3. stupeň): | 350 Nm |
| Ø strojárenských skrutiek mm: | M10–M18 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,1 kg |
| BITURBO: | Nie |
Školenia s Bosch Professional: 18V rázové uťahovače Heavy Duty
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
