Bosch Akumulátorový rázový utahovák GDR 18V-200 C, solo
Kód: 06019G4104
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- 3 stupně
- Výkonné používání i na těžko přístupných místech díky nejlepšímu poměru délky hlavy a krouticího momentu
- Delší provoz a životnost díky bezkartáčovému motoru s funkcí elektronické ochrany motoru Electronic Motor Protection (EMP)
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Pohodlná manipulace s nářadím díky rukojeti s měkkou tlumicí vložkou
- Volitelný Bosch Simply Connected GCY Professional: Modul připojení Bluetooth pro připojení k mobilnímu zařízení (není součástí dodávky)
- Integrované osvětlení LED s funkcí dosvitu pro osvětlení pracovní oblasti i na tmavých místech
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDR 18V-200 C Professional: Podrobnější informace
Akumulátorový rázový utahovák Bosch GDR 18V-200 C Professional s bezkartáčovým motorem nabízí nejlepší kombinaci výkonu a velikosti v kategorii Bosch 18 V. S krouticím momentem 200 Nm a délkou hlavy 126 mm se rázový utahovák vyznačuje vynikajícím poměrem výkonu a velikosti. Dodává se s možností připojení pomocí Bluetooth, která poskytuje aktivní zpětnou vazbu nářadí a servisní informace prostřednictvím mobilního zařízení a také poskytuje další ovládání aktivací funkce měkkého startu nářadí. Pro vysokou výdrž a delší dobu chodu je vybaven bezkartáčovým motorem s elektronickou ochranou motoru. Nářadí je určeno pro šrouby s průměry M 6 – M 14 při obrábění dřeva a kovu. Je kompatibilní se všemi 18 V bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 18 V System). GDR 18V-200 C Professional je také vybaven elektronickou ochranou článků, LED světlem, 3rychlostní volbou, pravou-levou rotací a variabilní rychlostí.
Objednací číslo Bosch
06019G4104
0 601 9G4 104
0.601.9G4.104
EAN
3165140951265
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140951265 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 1/4" vnitřní šestihran |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň): | 0 – 1.100 min-1 |
| Voľnobežné otáčky (2. stupeň): | 0 – 2.300 min-1 |
| Voľnobežné otáčky (3. stupeň): | 0 – 3.400 min-1 |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 3 |
| Krútiaci moment, max.: | 200 Nm |
| Frekvencia príklepu (1. stupeň): | 0 – 2.300 min-1 |
| Frekvencia príklepu (2. stupeň): | 0 – 3.400 min-1 |
| Frekvencia príklepu (3. stupeň): | 0 – 4.000 min-1 |
| Dĺžka hlavy: | 126 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,1 kg |
| Skrutky priemer: | M4 – M14 |
Obrábanie kovov s Bosch Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
