Bosch Akumulátorový rázový utahovák GDR 18V-160, solo
Kód: 06019G5106
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoký točivý moment, vysoká frekvence rázů a rychlé otáčení umožňují rychlé šroubování a vrtání do kovu a dřeva
- Odolná konstrukce s robustní převodovkou, motor s otevřenou konstrukcí a ochrana článků akumulátoru zaručují delší životnost
- Snadný servis: snadná výměna převodovky a uhlíků
- Snadné a přesné ovládání otáček díky nastavitelným otáčkám
- LED osvětlení nad vypínačem osvětluje tmavé pracovní prostory
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDR 18V-160 Professional: Podrobnější informace
Kompaktní a výkonný akumulátorový rázový utahovák Bosch GDR 18V-160 Professional s upínacím držákem 1/4" je ideálním nářadím do stísněných prostor. Díky vysokému utahovacímu momentu a extrémně krátké hlavě je vynikajícím nářadím i pro použití ve stísněných prostorech. Spoušť s variabilní rychlostí nabízí lepší ovládání výstupní rychlosti a výkonu. Nářadí je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional 18 V (Profesionální 18 V systém). GDR 18V-160 Professional je určen k utahování a povolování šroubů při práci s plechem, kovem a dřevem. Tento akumulátorový rázový utahovák je navíc kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional třídy 18 V (Profesionální 18 V systém).
Objednací číslo Bosch
06019G5106
0 601 9G5 106
0.601.9G5.106
EAN
3165140943970
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140943970 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 1/4" vnitřní šestihran |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 2.800 min-1 |
| Krútiaci moment, max. - tvrdý skrutkový spoj - vnútorný šesťhran: | 160 Nm |
| Frekvencia rázu: | 0 – 3.600 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,02 kg |
| Dĺžka: | 153 mm |
| Šírka: | 76 mm |
| Výška: | 234 mm |
| Priemer strojárenských skrutiek: | M6 – M14 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
