Bosch Akumulátorový rázový utahovák GDR 120-LI, solo
Kód: 06019F0000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Cenově dostupné: kvalita Bosch za rozumnou cenu
- Odolné nářadí navržené s robustním krytem a elektronickou ochranou článků (ECP)
- Vždy správný výkon pro nejrůznější aplikace s 2úrovňovou regulací výkonu
- LED dioda zlepšuje viditelnost při špatných světelných podmínkách
- Elektronická ochrana článků Electronic Cell Protection (ECP) chrání baterii před přetížením, přehřátím a také před úplným vybitím
- 2rychlostní převodovka optimalizovaná pro maximální pracovní postup
- Kompaktní hlava s délkou jen 166 mm pro práci v těžko dostupných místech
- Pogumovaná rukojeť SoftGrip pro komfortnější ovládání
- Integrované osvětlení LED pro osvětlení pracovní oblasti i na tmavých místech
- Osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDR 120-LI Professional: Podrobnější informace
Bosch GDR 120-LI Professional je nejkompaktnější akumulátorový rázový utahovák ve 12voltové třídě. Kompaktní design umožňuje nepřetržitou práci bez námahy na těžko dostupných místech a nad hlavou. Motor také nabízí silný krouticí moment 100 Nm, díky čemuž je elektrické nářadí vhodné pro většinu běžných aplikací akumulátorových rázových utahováků. Nářadí nabízí vysoké otáčky až 2 600 otáček za minutu pro rychlý postup práce. Toto elektrické nářadí je určeno pro práci se šrouby o průměru M 4 až M 12. Je kompatibilní se všemi 12voltovými bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 12V System). Bosch GDR 120-LI Professional má také lithium-iontovou baterii.
Objednací číslo Bosch
06019F0000
0 601 9F0 000
0.601.9F0.000
EAN
3165140888462
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140888462 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Upínání nástrojů: | 1/4" vnitřní šestihran |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 1.300 / 2.600 min-1 |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 2 |
| Krútiaci moment, max. (tuhý skrutkový spoj): | 100 Nm |
| Frekvencia rázu: | 0 – 1.900 / 3.200 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,1 kg |
| Dĺžka: | 166 mm |
| Šírka: | 58 mm |
| Výška: | 200 mm |
| Strojárenské skrutky priemer: | M4 – M12 |
Akumulátorový rázový utahovák Bosch GDR 120-LI Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
