Bosch Aku rázový utahovák GDR 18V-200, kufr, 4 Ah
Kód: 06019J2107
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 4,0 Ah, Rychlonabíječka, Balení kufr L-Case
Uživatelské výhody nářadí
- Jen 1 stupeň
- Vysoký výkon i ve stísněných prostorech díky rychlému utahovacímu momentu a extrémně krátké hlavě nářadí
- Spoušť s variabilní rychlostí nabízí lepší ovládání výstupní rychlosti a výkonu
- Bezuhlíkový motor a funkce EMP zaručují vysoký výkon, delší výdrž a delší životnost nářadí
- Držák nářadí s 1/4" vnitřním šestihranem
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezuhlíkovému motoru
- Pohodlná manipulace nářadí díky rukojeti s měkkou tlumicí vložkou
- Integrované osvětlení LED s funkcí dosvitu pro osvětlení pracovní oblasti i na tmavých místech
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDR 18V-200 Professional: Podrobnější informace
Kompaktní a výkonný akumulátorový rázový utahovák Bosch GDR 18V-200 Professional s upínacím držákem 1/4" je ideálním nářadím do stísněných prostor. Díky vysokému utahovacímu momentu a extrémně krátké hlavě je vynikajícím nářadím i pro použití ve stísněných prostorech. Spoušť s variabilní rychlostí nabízí lepší ovládání výstupní rychlosti a výkonu. Bezuhlíkový motor a funkce elektronické ochrany motoru Electronic Motor Protection (EMP) zaručují vysoký výkon, delší výdrž a delší životnost nářadí. Nářadí je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional 18 V (Profesionální 18 V systém). GDR 18V-200 Professional je určen pro utahování a povolování šroubů při práci s plechem, kovem a dřevem. Tento akumulátorový rázový utahovák je navíc kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional třídy 18 V (Profesionální 18 V systém).
Objednací číslo Bosch
06019J2107
0 601 9J2 107
0.601.9J2.107
EAN
4059952596679
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952596679 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 1/4" vnitřní šestihran |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 3.400 min-1 |
| Krútiaci moment, max.: | 200 Nm |
| Frekvencia príklepu: | 0 – 4.000 min-1 |
| Dĺžka hlavy: | 126 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,1 kg |
| Skrutky, priemer: | M6 – M16 |
Obrábanie kovov s Bosch Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
