Bosch Aku rázový utahovák GDS 18V-1050 H, L-Boxx, 5 Ah
Kód: 06019J8522
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 5,0 Ah, Rychlonabíječka, Balení L-BOXX 136
Přednosti nářadí
- Vysoký výkon: Extrémní výkon, který můžete využít při náročných aplikacích
- Utahovací moment až 1050 Nm a rázový (uvolňovací) moment 1700 Nm
- Upínání nástroje 3/4" s třecím kroužkem s průchozím otvorem
- BITURBO Brushless: Vysoce výkonný bezkartáčový motor
- Plně optimalizováno pro akumulátory ProCORE 18V
- Silný, ale kompaktní: Délka 221 mm pro úzké prostory
- Hmotnost pouze 2,9 kg (bez akumulátoru)
- Spona na zavěšení: Možnost umístění stroje na žebřík, tyče nebo lešení
- Řízený výkon: Tři nastavení rychlosti poskytují vynikající kontrolu nad výstupní rychlostí/krouticím momentem pro vysokou všestrannost
- Indikátor stavu nářadí
- Osvětlení LED
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDS 18V-1050 H Professional: Podrobnější informace
Bosch GDS 18V-1050 H Professional je vynikající 3/4 "rázový utahovák s bezkartáčovým motorem pro nejrůznější oblasti použití. Jeho bezkartáčová technologie BITURBO kombinuje kabelový výkon s volností práce bez kabelu plně maximalizovanou pro akumulátory ProCORE 18V. Nový rázový mechanismus zajišťuje krouticí moment 1 050 Nm a uvolňovací moment 1 700 Nm pro obzvláště náročné pracovní prostředí. Vysoká všestrannost v řízení výkonu je zajištěna nastavením 3 rychlostí / krouticího momentu, který umožňuje přizpůsobení příslušným pracovním požadavkům. Hlavními oblastmi uplatnění Bosch GDS 18V-1050 H Professional je kovovýroba (M10–M24), jako např. montáž ocelových konstrukcí, zámečnictví, instalace potrubí, údržba nákladních vozidel a montáž dřevěných konstrukcí. Nářadí je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional 18 V (Profesionální 18 V systém).
Objednací číslo Bosch
06019J8522
0 601 9J8 522
0.601.9J8.522
EAN
4059952564777
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952564777 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 3/4" vnější čtyřhran |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 5,0 Ah |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 0 – 800 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 0 – 1.200 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 3. stupeň: | 0 – 1.750 min-1 |
| Krútiaci moment, max.: | 1.050 Nm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 3 |
| Krútiaci moment - 1. stupeň: | 0 – 350 Nm |
| Krútiaci moment - 2. stupeň: | 0 – 750 Nm |
| Krútiaci moment - 3. stupeň: | 0 – 1.050 Nm |
| Trhací (uvoľňovací / záberový) moment, max.: | 1.700 Nm |
| Frekvencia príklepu - 1. stupeň: | 0 – 1.600 min-1 |
| Frekvencia príklepu - 2. stupeň: | 0 – 2.400 min-1 |
| Frekvencia príklepu - 3. stupeň: | 0 – 2.600 min-1 |
| Hmotnosť s akumulátorom: | 2,9 kg |
| Čas nabíjania (80 %/100 %) pre 5,0 Ah, cca.: | 60/70 min |
| Čas nabíjania (80 %/100 %) pre 8.0 Ah, cca.: | 68/79 min |
| Strojárenské skrutky, priemer: | M10 – M24 |
Bosch Professional: Rázový uťahovák alebo skrutkovač?
GDS 18V-1050 H: Rázový uťahovač z radu Heavy Duty
Obrábanie kovov s Bosch Professional
Školenia s Bosch Professional: 18V rázové uťahovače Heavy Duty
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
