Bosch Akumulátorový rázový utahovák GDS 18V-780 Professional, L-Boxx, solo
Kód: 06019P4003
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Vložka do L-BOXXu 60828507PA, Balení L-BOXX 136 16054381EM
Uživatelské výhody nářadí
- Snadno zvládne náročné šroubování díky vysokému utahovacímu momentu 780 Nm a povolovaciemu momentu 1000 Nm
- Díky kompaktní konstrukci a délce hlavy pouhých 170 mm je ideálním nářadím pro práci ve stísněných prostorech
- Odolný a robustní s 1/2" držákem nářadí a speciálním ochranným kroužkem, který snižuje namáhání o 20 %
- Díky více provozním režimům zvládne různé práce
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí do dílny pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDS 18V-780 Professional: Podrobnější informace
Bosch GDS 18V-780 Professional je akumulátorový rázový utahovák ideální pro náročnou práci. Díky výkonnému motoru, vysokému utahovacímu momentu 780 Nm a povolovaciemu momentu 1000 Nm si snadno poradí i se šrouby velikosti M24. Navíc s hmotností pouhých 2,1 kg je pohodlný a snadno se používá. Je navržen s ohledem na vaše pohodlí, má měkkou rukojeť příjemnou na dotek a díky kompaktním rozměrům a délce hlavy pouhých 170 mm je ideální pro práci ve stísněných prostorech. Bosch GDS 18V-780 Professional má navíc odolný a robustní 1/2palcový držák nářadí se speciálním ochranným kroužkem, který chrání spojku a snižuje namáhání o 20 %. A to není vše – díky více možnostem režimů jej můžete použít pro množství prací: režim Turbo s maximálními otáčkami pro utahování velkých šroubů; režim ABR pro povolování šroubů, který automaticky zastaví nářadí, aby zabránil pádu šroubů
Bosch GDS 18V-780 Professional je ideální rázový utahovák pro instalatéry, pracovníky v kovovýrobě, na železnici, v metru, pro stavební dělníky a opraváře automobilů. Je vhodný pro šroubování přírub trubek, údržbářské práce na železnicích, v metru a podzemí, šroubování nosníků při výstavbě mostů či šroubování kol, podvozku, převodovky a motoru při opravách nákladních vozidel, autobusů a osobních automobilů. Bosch GDS 18V-780 Professional disponuje robustním ½palcovým držákem nástrčných nástavců s extra ochranným kroužkem, vysokým utahovacím momentem, více režimy pro různé práce, výkonným bezuhlíkovým motorem, krátkou délkou hlavy a kompaktní a lehkou konstrukcí.
Objednací číslo Bosch
06019P4003
0 601 9P4 003
0.601.9P4.003
EAN
4053423503166
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423503166 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 1/2" vnější čtyřhran |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 0 – 1300 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 0 – 1.500 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 3. stupeň: | 0 – 2.000 min-1 |
| Krútiaci moment, max.: | 780 Nm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 3 |
| Krútiaci moment - 1. stupeň: | 0 – 300 Nm |
| Krútiaci moment - 2. stupeň: | 0 – 550 Nm |
| Krútiaci moment - 3. stupeň: | 0 – 780 Nm |
| Trhací (uvoľňovací / záberový) moment, max.: | 1000 Nm |
| Frekvencia príklepu - 1. stupeň: | 0 – 1.900 min-1 |
| Frekvencia príklepu - 2. stupeň: | 0 – 2.100 min-1 |
| Frekvencia príklepu - 3. stupeň: | 0 – 2.400 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,1 kg |
| Strojárenské skrutky, priemer: | M12 – M24 |
| Dĺžka: | 170 mm |
| Šírka: | 87 mm |
| Výška: | 238 mm |
Bosch GDS 18V-780 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
