Bosch Akumulátorový rázový utahovák GDS 18V-750 C Professional, karton, solo
Kód: 06019L9000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Utahovací moment až 750 Nm a uvolňovací moment 1 000 Nm v kombinaci s délkou hlavy pouze 156 mm
- Ideální nářadí do zámečnických/kovářských dílen, na průmyslovou kovovýrobu, údržbu vozidel a všeobecné stavebnictví
- Inovativní bezpečné uvolnění nástrčné objímky (aktivace přes aplikaci) zabraňuje uvíznutí hrotu/nástrčné objímky na šroubu/matici
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí do dílny pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDS 18V-750 C Professional: Podrobnější informace
Kompaktní rázový utahovák Bosch GDS 18V-750 C Professional je dokonalým nářadím pro rozsáhlé možnosti použití. Poskytne utahovací moment až 750 Nm a uvolňovací moment 1 000 Nm s délkou hlavy pouze 156 mm. Poskytne dokonalou kontrolu a vysokou všestrannost díky 3 nastavením rychlosti/momentu. Uživatelské rozhraní poskytne přímý přístup ke dvěma předvoleným režimům: šroub do kovu/matice (A) a šroub do dřeva (B). Oba zajistí kontrolované používání, které zabrání zlomení hlav šroubů při šroubování a zabrání pádu šroubů/matic při odšroubování pomocí funkce ABR (automatické uvolňování šroubů). Každý režim lze individuálně nastavit a přizpůsobit pro opakované používání prostřednictvím aplikace Bosch PRO360. Bezpečné uvolnění nástrčných objímek zabraňuje uvíznutí nástrčné objímky na šroubu/matici. Tuto funkci lze aktivovat pouze prostřednictvím aplikace.
Rázový utahovák Bosch GDS 18V-750 C Professional je ideální do zámečnických/kovářských dílen, na průmyslovou kovovýrobu a údržbu vozidel, kde se používají kovové šrouby/matice s průměry M12 – M22. Zvládne širokou škálu šroubů do betonu s průměrem až 16 mm při pracích ve všeobecném stavebnictví a je vhodný i na šrouby do dřeva. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Disponuje světlem se dvěma LED, které zajistí nejlepší osvětlení pracoviště ve své třídě. Rázový utahovák disponuje také indikátorem stavu a sponou na opasek pro vyšší komfort.
Objednací číslo Bosch
06019L9000
0 601 9L9 000
0.601.9L9.000
EAN
4059952655123
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952655123 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 1/2" vnější čtyřhran |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 0 – 800 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 0 – 1.500 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 3. stupeň: | 0 – 2.400 min-1 |
| Krútiaci moment, max.: | 750 Nm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 3 |
| Krútiaci moment - 1. stupeň: | 0 – 270 Nm |
| Krútiaci moment - 2. stupeň: | 0 – 380 Nm |
| Krútiaci moment - 3. stupeň: | 0 – 750 Nm |
| Trhací (uvoľňovací / záberový) moment, max.: | 1000 Nm |
| Frekvencia príklepu - 1. stupeň: | 0 – 1.500 min-1 |
| Frekvencia príklepu - 2. stupeň: | 0 – 2.300 min-1 |
| Frekvencia príklepu - 3. stupeň: | 0 – 3.000 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,7 kg |
| Strojárenské skrutky, priemer: | M12 – M22 |
| Dĺžka: | 156 mm |
| Šírka: | 77 mm |
| Výška: | 217 mm |
| Bluetooth®: | Bluetooth® 4.1 (Low Energy) |
Bosch GDS 18V-750 C Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
