Bosch Akumulátorový rázový utahovák GDS 18V-1000 C + GCY 42, L-Boxx, solo
Kód: 06019J8001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Nízkoenergetický modul Bluetooth k nářadí GCY 42 Professional, Vložka do L-BOXX, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- Technologie BITURBO Brushless pro výkonný utahovací a zbytkový moment 1 000 Nm a 1 600 Nm
- Uživatelské rozhraní se dvěma předvolenými režimy – kov (A) a dřevo (B). Další režimy lze upravit a přizpůsobit v aplikaci Toolbox
- Vyšší flexibilita a lepší ovládání díky třem nastavením rychlosti/utahovacího momentu
- Držák nářadí s 1/2" vnějším čtyřhranem
- Vyšší produktivita práce díky nastavitelným režimům
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDS 18V-1000 C Professional: Podrobnější informace
Rázový utahovák GDS 18V-1000 C Professional 1/2" s technologií BITURBO Brushless a nastavitelnými režimy nabízí plný výkon pro nejnáročnější práce. Technologie BITURBO Brushless kombinuje vysoký utahovací moment 1 000 Nm a zbytkový moment 1 600 Nm plně optimalizovaný pro akumulátory ProCORE18V. Dva předvolené režimy v uživatelském rozhraní – režim kov (A) a režim dřevo (B) – zabraňují odlomení hlav šroubů a ztrátě šroubů nebo matic při práci s kovem díky zpomalení nebo vypnutí rázového utahováku. Každý režim lze přizpůsobit v aplikaci Bosch Toolbox. S ohledem na vyšší flexibilitu a lepší ovládání je tento akumulátorový rázový utahovák vybaven třemi různými nastaveními rychlosti/krouticího momentu.
GDS 18V-1000 C Professional je rázový utahovák s vysokým výkonem pro utahování a povolování šroubů a matic do kovu až do M 24 při různých pracích, jako např. montáž ocelových konstrukcí, montáž potrubí, údržba automobilů nebo při používání šroubů/vrutů se šestihrannou hlavou do dřeva. Nářadí je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional třídy 18 V (Profesionální 18 V systém) – pro dosažení maximálního výkonu doporučujeme akumulátory ProCORE18V ≥ 5,5 Ah.
Objednací číslo Bosch
06019J8001
0 601 9J8 001
0.601.9J8.001
EAN
4059952509792
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952509792 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Upínání nástrojů: | 1/2" vnější čtyřhran |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky - 1. stupeň: | 0 – 800 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 2. stupeň: | 0 – 1.300 min-1 |
| Voľnobežné otáčky - 3. stupeň: | 0 – 1.750 min-1 |
| Krútiaci moment, max.: | 1000 Nm |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 3 |
| Krútiaci moment - 1. stupeň: | 0 – 350 Nm |
| Krútiaci moment - 2. stupeň: | 0 – 650 Nm |
| Krútiaci moment - 3. stupeň: | 0 – 1.000 Nm |
| Trhací (uvoľňovací / záberový) moment, max.: | 1.600 Nm |
| Frekvencia príklepu - 1. stupeň: | 0 – 1.600 min-1 |
| Frekvencia príklepu - 2. stupeň: | 0 – 2.300 min-1 |
| Frekvencia príklepu - 3. stupeň: | 0 – 2.600 min-1 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,9 kg |
| Strojárenské skrutky, priemer: | M14 – M24 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
