Bosch Akumulátorový rázový utahovák GDR 12V-110, L-Boxx
Kód: 06019E0005
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 3,0 Ah, Rychlonabíječka, 1/2 vložka do L-BOXX na nářadí, 1/2 vložka do L-BOXX na příslušenství, Balení L-BOXX 102
Uživatelské výhody nářadí
- O 100% delší životnost díky technologii bezuhlíkových motorů EC a optimalizovanému příklepovému mechanismu
- Větší přesnost při šroubování: 2stupňová funkce PowerControl pro zabránění protočení malých šroubů a max. krouticí moment 110 Nm
- Delší doba chodu díky 3,0 Ah akumulátorům
- LED kruhové světlo pro osvětlení pracovní oblasti i na tmavých místech
- Vrták HEX9 Multi Construction (dostupný jako příslušenství) – vrtání s akumulátorovým rázovým utahovákem
- Výrazně delší chod díky maximální efektivitě a akumulátorové technologii Bosch
- Velmi krátký tvar pro perfektní manipulaci i na velmi úzkých místech a v poloze nad hlavou
- Technologie bezuhlíkového EC motoru od firmy Bosch – až o 100 % delší životnost
- Plynulá regulace otáček
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Power Control
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Systémové komponenty L-BOXX Special
- Systémové komponenty Li-Ion Special
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GDR 12V-110 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorový rázový utahovák Bosch GDR 12V-110 Professional s bezuhlíkovým motorem je nejkompaktnějším řešením ve 12voltové třídě od firmy Bosch. Jeho kompaktní design zajišťuje perfektní manipulaci i v nejtěsnějších prostorech a nad hlavou. Pro větší přesnost při šroubování slouží 2stupňová regulace výkonu rázového utahováku, která zabraňuje přílišnému utažení malých šroubů. Zařízení má silný krouticí moment 110 Nm a je proto vhodné pro většinu běžných aplikací akumulátorových rázových utahováků. Toto elektrické nářadí je určeno pro práci se šrouby o průměru M 4 až M 12. Je kompatibilní se všemi 12voltovými bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 12V System). Bosch GDR 12V-110 Professional má také displej stavu nabití, elektronickou ochranu článků, lithium-iontovou baterii, předvolbu rychlosti a variabilní rychlost.</p
Objednací číslo Bosch
06019E0005
0 601 9E0 005
0.601.9E0.005
EAN
3165140910682
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rázové uťahovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140910682 |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Upínání nástrojů: | 1/4" vnitřní šestihran |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 1.200 / 2.600 min-1 |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 2 |
| Krútiaci moment, max. (tuhý skrutkový spoj): | 110 Nm |
| Frekvencia rázu: | 0 – 3.100 min-1 |
| Hmotnosť s akumulátorom: | 1,0 kg |
| Dĺžka: | 139,0 mm |
| Šírka: | 54,0 mm |
| Výška: | 177,0 mm |
| Strojárenské skrutky, priemer: | M4 – M12 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
